Oscar hediyelik

Oscar hediyelik

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Samsun

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Nikah şekeri ve hediyelik seçimi için sizleri Oscar Hediyelik’e bekliyoruz. Yeni çıkan nikah şekeri modellerini incelemeniz için kataloglarımız bulunuyor. Nikah şekeri kataloglarımızı yeniliyor ve sezonun ön plana çıkan nikah şekeri modelleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Nikah şekerlerimiz son derece taze ve kaliteli. Arzu ettiğiniz nikah şekeri modelini badem şekeri veya şekerlemelerle tamamlıyor, konuklarınızın ağzının tatlanmasını sağlıyoruz. Nikah şekeri adedi tamamen size kalmış. İstediğiniz adette nikah şekerini düğünden önce sizlere teslim ediyoruz. Kurdelelerle süslediğimiz nikah şekerlerine gelin ve damadın adı ile nikah tarihini yazıyoruz. Her sezon yepyeni nikah şekeri modelleriyle siz değerli çiftlerimize nikah şekeri konusunda profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

  • Adres: Samsun


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Oscar hediyelik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.