Yemeye Kıyamayacağınız 5 Nikah Şekeri Fikri

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

16.12.2020

Artık herkes düğününü bir eğlence haline getiriyor. Düğün hediyelikleri ise bu eğlencenin tamamlayıcıları olarak görülüyor. Eğer siz de düğününüzü her şeyiyle size özel kılmak istiyorsanız üzerinde çalışmanız gereken ilk şey nikah şekeriniz olmalı. Çünkü nikah şekeriniz o gece davetlilerinizin çantasında düğünden evlerine götürecekleri tek şey. Bu küçük hediyeyi özel kılmak için size vereceğimiz birbirinden ilginç nikah şekerleri fikirlerimize göz atın!

Kavanoz Dolusu Sevgi

Nikah şekerinizi davetlilerinize kolayca taşıyabilecekleri ve üzün süre bozulmadan saklayabilecekleri bir kavanozla verin! Üzerinde gelin ve damadın adlarının ve evlilik tarihlerinin yazılı olduğu bu şirin kavanozu düğünden sonra reçel yapıp koymak ya da aşk mektubu yazıp denize atmak isteyenler mutlaka olacaktır! Eğer bunun gibi kalıcı bir nikah şekeri fikri sizi cezbettiyse en kalıcı 5 nikah şekeri yazımızın ilginizi çekeceğine eminiz. Ne de olsa kalıcı nikah şekerleri düğün hatıralarınızı her zaman daha diri tutar.

yemeye kıyamayacağınız 5 nikah şekeri fikri

Şeker Gibi Büfeler

Evet, bu şekerleri davetlileriniz belki alıp götüremeyecekler. Ama üzeri şekerlerle kaplı bir büfe görüntüsü karşısında hayretler içinde kalacakları kesin. Üstelik şeker büfeleri sayesinde her zevke hitap etmeniz de mümkün. Cupcake, baston şeker, bonbon, hatta el yapımı çikolatalar gibi envai çeşit şekerlemeyle dolu bir büfe her şeyden önce davetlilerin gözünü dolduracak.

yemeye kıyamayacağınız 5 nikah şekeri fikri

Dilerseniz nikah şekerinizi kendiniz de yapabilirsiniz: Evde Nikah Şekeri Yapımı

Mesajınız Var

Mesaj kaygılı çiftler için en güzel seçenek, şekerlerinizin üzerine sevdiğiniz bir sloganı ya da mesajı yazarak şekerinizi benzersiz kılmak. “Dünyayı aşk kurtaracak!”, “Evlendik mutluyuz!”, “ İyi ki geldiniz!”, "Aşk örgütlenmektir!" gibi davetlilerinizi gülümsetecek cümleleri şeker hamurunun üzerine baskı ya da diğer tekniklerle yazdırabilirsiniz.

yemeye kıyamayacağınız 5 nikah şekeri fikri

Firmalardan en güzel nikah şekeri örneklerini derledik: Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

Yeşil Bir Dünya İçin

Doğa aşkı ve çevre duyarlılığı olan çiftler için bir numaralı seçenek davetlilere nikah şekeri yerine fidan ya da tohum hediye etmek. Fidanları dekoratif saksılarıyla birlikte kurdelelerle süsleyip hediye edebilir; ya da onları davetlileriniz adına diktirip onlara sadece sertifikalarını sunabilirsiniz. Bir diğer seçenek de çınar ya da meşe gibi dayanıklı ağaçların tohumlarını hediye etmek .

yemeye kıyamayacağınız 5 nikah şekeri fikri

Sipariş verdiğin hediyeliklere kendi tasarladığın etiketleri yerleştirebilirsin: Evde Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Hazırlanır?

Değerli Bir Hediye

Yüksek bir düğün bütçeniz varsa ve gerçekten kalıcı bir nikah şekeriniz olsun istiyorsanız; davetlilerinizin düğünden sonra uzun yıllar kullanmaya devam edebilecekleri gümüşlükler kullanabilirsiniz. Bu gümüşlükler, hem son yıllarda gittikçe artan Osmanlı temalı düğünlere mükemmel uyum sağlıyor, hem de gösterişli ve şık görüntüleriyle davetliler için harika düğün hediyeleri oluyor.

yemeye kıyamayacağınız 5 nikah şekeri fikri

Nikah şekeri kutularına göz at: En Yeni Nikah Şekeri Kutusu Modelleri

Ve Daha Niceleri

Yemeğe kıyamayacağınız nikah şekerleri, sağlıklı nikah şekeri seçenekleri, kalıcı nikah şekeri fikirleri gibi alternatif bilgileri ve daha fazlasını edinmek, düğününüzün bu yaratıcılığa en açık tasarım ürünü hakkında fiyat bilgisi almak için şehrinizdeki nikah şekeri firmalarını inceleyin:

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

nazlı

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Bana kalsa hiçbi nikah şekerini yemeye kıyamaaamm :))