Nikah Salonları Ankara

Flamenco Jardin

Firma kapanmıştır
Flamenco Jardin

Flamenco Jardin Hakkında

Şehirden ve günlük telaşlardan uzakta, sınırlarını ağaçlarla bulutların çizdiği büyülü bir bahçe Flamenco Jardin. Yeşille mavinin birleşerek oluşturduğu manzaramızı seyrederken pastoral bir tabloya bakıyor gibi hissediyorsunuz. En güzel fotoğraflarınıza sahne olabilmek için özenle oluşturulmuş dekorasyonumuz mutfağımızdan çıkan eşsiz lezzetlerle birleşince unutulmaz bir düğün için tüm taşlar yerine oturuyor. Flamenco Jardin Ankara düğünlerine ve nikah törenlerine ev sahipliği yaparak hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Davet Alanları

Flamenco Jardin olarak düğünleriniz için 750 ila 1000 davetli ağırlamamıza olanak tanıyan geniş bir kır bahçesinde hizmet veriyoruz. Yemekli ve kokteyl konseptli davetlere ev sahipliği yapan çim alanımızda oturma düzeni davetinize uygun olarak farklı şekillerde oluşturulabiliyor. Tüm misafirlerinizin kolayca görebileceği ve ulaşabileceği bir noktaya konumlandırdığımız geniş dans pistimiz sekizgen şeklinde.

Dekorasyon

Flamenco Jardin Mamak düğünlerine bohem ve rustik ögeleri birleştiren zarif dekorasyonuyla doğanın dokunuşunu getiriyor. Farklı sandalye modellerimizin yanında aralarından konseptinize uygun olanını seçebileceğiniz renk renk masa örtümüzle runner’ımız bulunuyor. Bohem tarzlar hoşunuza gidiyorsa masalarda hasır suplalar ve tarçın çubuğuyla oluşturulmuş dekoratif ögeler, sandalyelerde jüt ipinden süsler kullanıyoruz. Daha rustik bir görünüm isterseniz masa ortalarında ağaç kütüğü görünümlü suplalara yer veriyoruz.

İstediğiniz görünümü elde etmek için masaları yeşil dallarla veya sade beyaz vazolara konmuş zarif çiçeklerle süslüyoruz. Nikah köşesinde rustik konsept uyguluyor, ahşap bir masa ve uyumlu renkte napolyon sandalyeler kullanıyoruz. Masanın etrafındaki çardağı süsleyen krem rengi tüllere kır çiçekleri eşlik ediyor. Siyah arka plan önünde ahşap mobilya ve yeşil bitkilerle oluşturulmuş fotoğraf fonumuzun yanında rustik köşemiz de muhteşem karelere sahne oluyor. Ahşap salıncağımızda veya eskitme görünümlü çerçeveleri süs olarak kullandığımız masanın önünde tatlı görüntüler yakalayabilirsiniz.

Hizmetler

Davetinizi özgün ve unutulmaz bir hale getirmek için Flamenco Jardin olarak kusursuz bir düğün planlama hizmeti veriyoruz. Konseptinizi birlikte oluşturuyor, uygun süslemelerle bahçemizi büyük güne hazırlıyoruz. Mekanımızda istediğiniz görsel düzenlemeleri dışarıdan organizasyon firması getirterek de yapabilirsiniz. Düğün günü size tahsis ettiğimiz odada hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Fotoğraf çekimleri için anlaştığınız bir ismi mekanımıza çağırmanız da mümkün.

Flamenco Jardin’de aşk hikayeniz bir peri masalına dönüşüyor. Baktıkça mutluluğunuzu hatırlayacağınız fotoğraflar çekebilmeniz için bahçemizi zarafetle dekore ediyor, geniş kapasitemizle tüm sevdiklerinizi ağırlıyoruz. Açık havaya en çok yakışan lezzetler şık sunumlarla masalarınıza ulaşıyor. Siz de evliliğinizi Flamenco Jardin’in rüyalar bahçesinde kutlamak istiyorsanız hemen aşağıdaki bilgileri kullanarak bizle iletişime geçebilir veya yandaki formu doldurarak Ankara nikah salonu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Flamenco Jardin Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Flamenco Jardin Sıkça Sorulan Sorular

Flamenco Jardin düğün fiyatları ne kadar?

Flamenco Jardin düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Flamenco Jardin düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Flamenco Jardin kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Flamenco Jardin 50 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 1200 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Flamenco Jardin düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Flamenco Jardin düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Flamenco Jardin düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Flamenco Jardin düğün dışında nişan, kına, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri, piknik, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.