Motif Trio & Orkestra

E-posta Gönder

Motif Trio & Orkestra Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop

Motif Trio & Orkestra Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Motif Trio & Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Motif Trio & Orkestra Hakkında

Üstün sahne performansı, sıcakkanlı kadrosu ve geniş repertuvarı ile düğününüzü benzersiz bir organizasyona dönüştüren Motif Trio Orkestra, gece boyunca kaliteli hizmetiyle yanınızda oluyor! 2000’li yılların başından beri eğlence sektöründe aktif olarak rol alan ve konukların eğlenceli saatler yaşamasını sağlayan Motif Trio, Samsun düğün orkestralarından farklılık gösteriyor. Bu farklılığın en büyük sebebi; tamamen çiftlerin memnuniyetlerinin amaçlanması. Tüm istek ve beklentilere uyacak bir hizmet anlayışını gece boyunca sunarak organizasyonun kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Kaliteli bir orkestra ayrıcalığını yaşayacağınız düğünlerinize katılan tüm konuklarınız, bu geceyi uzun bir süre unutamayacaklar, emin olabilirsiniz!

Profesyonel müzik ve müzisyen desteğine ihtiyaç duyan her ânınızda yanınızda olan Motif Trio & Orkestra, kalitesi ve elit yapısı sayesinde görev aldığı her organizasyonun ortamını olumlu yönde etkilemiştir. Sizin için ne kadar önemli bir davet olduğunun bilincinde çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Kendini sürekli yenileyen, vizyonunu devamlı geliştiren Motif Trio Orkestra yerli ve yabancı oldukça geniş bir repertuvara sahip. Bunu düğünlerinizde kullanarak tüm istek şarkıları eksiksiz bir şekilde çalıp söyleyebiliyorlar. Motif Trio & Orkestra sahnedeyken, bu ânların tadını çıkarabilirsiniz.

Davetlerinizi daha iyi bir seviyeye çıkarmak için uzman kadromuz ile birlikte geniş çaplı bir planlama yapıyor, hiçbir detayın atlanmamasını sağlıyoruz. Her işi değil, sadece en iyi bildiğimiz yapıyoruz!

Kurulan sahneler için düzenli provalar yapılıyor, gecenize en iyi şekilde hazırlanılıyor. Tüm ekipmanlar hızlı bir şekilde kuruyor ve 3 saat içinde performans için hazır oluyorlar.

Düğününüzde kaliteli bir orkestra hizmeti talebiniz için doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşmak!

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi Vekili

İletişim

 • Adres:

  Adalet Mh. 100. Yıl Blv. Seçil Ap. No:224

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Motif Trio & Orkestra Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.