Eliz Band

E-posta Gönder

Eliz Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Eliz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Eliz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eliz Band Hakkında

Bir düğünü öne çıkaran detayların başında müzik geliyor. Düğün eğlencelerinin olmazsa olmaz detayı müzik, güzel bir orkestra tarafından icra ediliyorsa şahane bir davet yaşanıyor. İşte biz de Eliz Band ekibi olarak düğünlerinizi güzelleştiriyor, parti havasında bir eğlence sunuyoruz.

Uzun zamandır müzik alanında hizmet veren bir firmayız. Manisa müzik grupları arasında yer alıyor olsak da Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz. Müziğe, yaptığımız işe aşığız. Bunu da tabii ki çalışmalarımıza en iyi şekilde yansıtıyoruz. Bizim için esas olan sizin mutlu olmanız. Elimizden geldiğince bunu sağlamak için çalışıyoruz. Taleplerinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi dinliyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler sunarak hizmet kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Tarzınıza uygun bir müzik repertuvarı oluşturuyoruz.

İşimizi özenle yapıyoruz. Düğününüzde sahne alacağımız zaman birbirimizle uyumlu şekilde giyiniyor, görsel olarak şık bir görüntü oluşturuyoruz. Bünyemizde pek çok enstrüman bulunuyor. Kaliteli ekipmanlar ve teknolojik aletler kullanıyoruz. İşimiz sizi memnun etmek. Bunu da en iyi şekilde sağlamak için çalışıyoruz. Sahne alacağımız yerde gereken kurulumu düğünden saatler önce yapıyoruz. Provalarla heyecanımızı atıyor, ortama ısınıyoruz. Her şeyin kusursuz olması için payımıza düşen görev neyse layıkıyla yapıyoruz.

Müzik arşivimiz oldukça geniş. Pek çok tarzı rahatlıkla çalışıyor ve söylüyoruz. Düğün esnasında istek parçalarınızı da alıyoruz. Nasıl bir düğün konsepti istediğinizi belirtmeniz halinde size rahatlıkla yardımcı oluyoruz. Düğününüzün bir daha tekrarının olmayacağını bilerek hizmet veriyoruz. En az sizin kadar heyecanlı ve titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan orkestra bilgilerimizi kullanmanız ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.