Müzik Manisa

Sazakustik

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sazakustik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Sazakustik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Diğer

Sazakustik Sıkça Sorulan Sorular

Sazakustik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Sazakustik düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Sazakustik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Celal Arasoğlu ve Orkestrası fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Sazakustik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Celal Arasoğlu ve Orkestrası performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Sazakustik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Celal Arasoğlu ve Orkestrası ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Sazakustik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Celal Arasoğlu ve Orkestrası açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Sazakustik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Celal Arasoğlu ve Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Sazakustik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Celal Arasoğlu ve Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, konsepte uygun kostüm, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, çifte özel beste, şehir dışında hizmet".

Sazakustik Hakkında

Kalite ve prestijin adı olduğumuz Celal Arasoğlu ve Orkestrası olarak İzmir’den sonra Manisa’da da hizmet veriyoruz. Özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

İzmir’in ve hatta Ege Bölgesi’nin en saygın orkestralarından biriyiz. Manisa müzik grupları içerisinde de yer alıyor, özel davetlerinizde size müzik hizmeti sunuyoruz. Orkestramızda alanının en iyi müzisyenleri yer alıyor. Her zaman kendimizi daha çok geliştirmeye özen gösteriyoruz. Müzik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz.

Hizmet sunarken bizim esas amacımız sizi memnun etmek. Bunu da beklentilerinizi en iyi şekilde sağlayarak yapıyoruz. Notalara ustalıkla basıyor, taleplerinizi özenle yerine getiriyoruz. Sizi eğlendirmek bizim görevimiz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor, şahane müzik sunumlarımızla uzun yıllar hatırlanacak bir eğlenceye ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz.

Düğününüzden kısa bir süre önce sizinle iletişime geçiyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, özel taleplerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Hem sizin hem de konuklarınızın müzik zevkine uygun bir şarkı listesi oluşturuyoruz. Kararsızlık yaşadığınız noktalarda, tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Düğün mekanınıza erkenden geliyor, ekipmanlarımızı kuruyor ve provalara başlıyoruz. Sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Hizmet sunarken daima kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin güzel olması bizim de motivasyonumuzu artıran unsurların başında geliyor. Düğün esnasında konuklarınızdan gelen istek parça taleplerini de memnuniyetle kabul ediyoruz. Fiyatlarımız performans süremize ve hizmet içeriklerimize göre değişkenlik gösteriyor.

Siz de Celal Arasoğlu ve Orkestrası’nın Manisa’daki şanslı çiftlerinden biri olmak, hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Celal Arasoğlu
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Sazakustik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.