Celal Arasoğlu ve Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Merkez, Manisa

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Müzik Grubu, Büyük Orkestra, Entsrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Performans Süresinde Limit
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

 • Firmanızı Tanıtan Yazı Kalite ve prestijin adı olduğumuz Celal Arasoğlu ve Orkestrası olarak İzmir’den sonra Manisa’da da hizmet veriyoruz. Özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İzmir’in ve hatta Ege Bölgesi’nin en saygın orkestralarından biriyiz. Manisa müzik grupları içerisinde de yer alıyor, özel davetlerinizde size müzik hizmeti sunuyoruz. Orkestramızda alanının en iyi müzisyenleri yer alıyor. Her zaman kendimizi daha çok geliştirmeye özen gösteriyoruz. Müzik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Hizmet sunarken bizim esas amacımız sizi memnun etmek. Bunu da beklentilerinizi en iyi şekilde sağlayarak yapıyoruz. Notalara ustalıkla basıyor, taleplerinizi özenle yerine getiriyoruz. Sizi eğlendirmek bizim görevimiz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor, şahane müzik sunumlarımızla uzun yıllar hatırlanacak bir eğlenceye ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz. Düğününüzden kısa bir süre önce sizinle iletişime geçiyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, özel taleplerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Hem sizin hem de konuklarınızın müzik zevkine uygun bir şarkı listesi oluşturuyoruz. Kararsızlık yaşadığınız noktalarda, tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Düğün mekanınıza erkenden geliyor, ekipmanlarımızı kuruyor ve provalara başlıyoruz. Sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Hizmet sunarken daima kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin güzel olması bizim de motivasyonumuzu artıran unsurların başında geliyor. Düğün esnasında konuklarınızdan gelen istek parça taleplerini de memnuniyetle kabul ediyoruz. Fiyatlarımız performans süremize ve hizmet içeriklerimize göre değişkenlik gösteriyor. Siz de Celal Arasoğlu ve Orkestrası’nın Manisa’daki şanslı çiftlerinden biri olmak, hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında

Kalite ve prestijin adı olduğumuz Celal Arasoğlu ve Orkestrası olarak İzmir’den sonra Manisa’da da hizmet veriyoruz. Özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

İzmir’in ve hatta Ege Bölgesi’nin en saygın orkestralarından biriyiz. Manisa müzik grupları içerisinde de yer alıyor, özel davetlerinizde size müzik hizmeti sunuyoruz. Orkestramızda alanının en iyi müzisyenleri yer alıyor. Her zaman kendimizi daha çok geliştirmeye özen gösteriyoruz. Müzik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz.

Hizmet sunarken bizim esas amacımız sizi memnun etmek. Bunu da beklentilerinizi en iyi şekilde sağlayarak yapıyoruz. Notalara ustalıkla basıyor, taleplerinizi özenle yerine getiriyoruz. Sizi eğlendirmek bizim görevimiz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor, şahane müzik sunumlarımızla uzun yıllar hatırlanacak bir eğlenceye ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz.

Düğününüzden kısa bir süre önce sizinle iletişime geçiyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, özel taleplerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Hem sizin hem de konuklarınızın müzik zevkine uygun bir şarkı listesi oluşturuyoruz. Kararsızlık yaşadığınız noktalarda, tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Düğün mekanınıza erkenden geliyor, ekipmanlarımızı kuruyor ve provalara başlıyoruz. Sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Hizmet sunarken daima kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin güzel olması bizim de motivasyonumuzu artıran unsurların başında geliyor. Düğün esnasında konuklarınızdan gelen istek parça taleplerini de memnuniyetle kabul ediyoruz. Fiyatlarımız performans süremize ve hizmet içeriklerimize göre değişkenlik gösteriyor.

Siz de Celal Arasoğlu ve Orkestrası’nın Manisa’daki şanslı çiftlerinden biri olmak, hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Celal Arasoğlu

 • Adres: ManisaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!