Marina Restaurant Cafe & Bar

E-posta Gönder

  • Merkez, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Marina Restaurant Cafe & Bar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Marina Restaurant Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Marina Restaurant Cafe & Bar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Marina Restaurant Cafe & Bar Sıkça Sorulan Sorular

Marina Restaurant Cafe & Bar düğün fiyatları ne kadar?

Marina Restaurant Cafe & Bar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marina Restaurant Cafe & Bar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Marina Restaurant Cafe & Bar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Marina Restaurant Cafe & Bar 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Marina Restaurant Cafe & Bar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Marina Restaurant Cafe & Bar düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Marina Restaurant Cafe & Bar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Marina Restaurant Cafe & Bar düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, baby shower, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Marina Restaurant Cafe & Bar Hakkında

Nefes kesen boğaz manzarası, hayatın stres ve koşturmacasından uzak olmak ister misiniz?

Marina Restaurant Cafe & Bar 1986 yılından beri siz değerli konuklarına Çanakkale’de et ve balık restaurant olarak hizmet sunuyor…

Bir akşam üstü uçsuz bucaksız deniz manzarası eşliğinde romantik yemekler, kutlamalar, dostlarınız ile birlikte nikah sonrası yemekleri yiyebileceğiniz en doğru tercihler arasında yer alıyor. Ayrıca düğün, nişan, söz, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi için de iç mekânımızda ya da bahçemizde organizasyonlar düzenliyoruz.

Üstelik organizasyonlarınız için her zaman özel tasarımlar oluşturmayı prensip haline getirerek organizasyonlarınız için farklı konseptler oluşturuyoruz. Bunun için ise organizasyon sorumlumuz sizin organizasyon fikirlerinizi de alarak hazırlıklar yapıyor.

İlk olarak süslemeler ile başlıyoruz düzenlemelere. Salonumuzun zarafetine ve denizin mavisine uyum sağlasın diye tercih ettiğimiz beyaz masa örtüleri temiz bir görünüm yaratıyor. Konseptinize uygun renklerde aksesuar ve masa çiçekleriyle masalarınızı süslüyoruz. Lezzetli yemeklerinize ve konuklarınıza yakışacak özel servis takımları ve suplalar da masaya yerleştiriliyor. Tiffany sandalyelerimiz renkli tüller ve çiçekler ile şık ve sade bir görünüm yaratarak konsept renklerinizi tamamlıyor.

Çiftimize özel bir nikah masası ve gelin yolu da hazırlamayı unutmuyoruz tabii ki. Çiçekler ile ve renkli tüller ile renk katabiliyoruz hatta gelin el çiçeğinize uyumlu çiçekler de tercih edebiliyoruz.

Sıra yemeklerimize geldiğinde siz değerli konuklarımıza Marina Et & Balık Restaurantı garantisiyle eşsiz tatlar hazırlıyoruz. Kişisel organizasyonlarınız için a lacarte hizmet sunan restaurantımız gurup organizasyonlarınızda davetlerinize özel menüler hazırlıyor. Menülerimize karar verirken kararsızlık yaşayan çiftlerimize menü tadımı imkânı da sağlıyoruz.

Gece boyunca size eşlik edecek olan orkestramız ya da müzik gruplarımız da kesintisiz müzik ziyafeti garantisi veriyor konuklarımıza. Tarzınıza uygun bir repertuar ile sahnede yerlerini alan müzisyenlerimiz unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlayacaklar.

Böylelikle de her özel organizasyonunuz için vazgeçilmez bir tercih oluyor ve Çanakkale Marina düğün salonu diye de anılıyoruz. Eğer siz de bizimle birlikte çok özel organizasyonlar düzenlemek isterseniz formu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.