Wedding Garden Bademli

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Wedding Garden Bademli - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Wedding Garden Bademli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Wedding Garden Bademli Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Wedding Garden Bademli Sık Sorulan Sorular

Wedding Garden Bademli düğün fiyatları ne kadar?

Wedding Garden Bademli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Wedding Garden Bademli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Wedding Garden Bademli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Wedding Garden Bademli 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Wedding Garden Bademli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Wedding Garden Bademli düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Wedding Garden Bademli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Wedding Garden Bademli düğün dışında bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, kına, parti, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Wedding Garden Bademli Hakkında

Bursa Mudanya’nın en şık ve sade mekânlarından birinde hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız davetlerinizi düzenlemek üzere Wedding Garden Bademli’ye davetlisiniz!

Uzun zamandan beri konuklarınız ile birlikte nezih bir ortamda eğlenmenize imkân sağladığımız mekânımızda mutluluğunuza ortak oluyoruz. Düzenlediğiniz bu davetlerin sizin için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu gayet iyi biliyoruz. Tekrarı olmayan bir gecede her şeyin kusursuz olması için profesyonel ekibimiz ile birlikte oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. Davetiniz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek tüm isteklerinizi iletebilir ve düşlediğiniz ortamı bize anlatabilirsiniz. Bu noktadan sonra size düşen düğün tarihiniz gelip çattığında salonumuza gelmek ve muhteşem bir gecede konuklarınız ile eğlenmek. Geriye kalan tüm hazırlık ve planlama aşamalarını sizin için memnuniyetle yürütüyoruz.

Wedding Garden Bademli Düğün Salonu’nda 750 ila 1000 davetliyi ağırlayabiliyoruz. Bu kapasite konuklarınızın en rahat edecekleri oturma düzenleri üzerinden hesaplanıyor. Düğününüzü ferah bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsanız doğru sayfadasınız! Yüksek tavanımız aynı zamanda açılıp kapanabiliyor. Böylece güzel havalarda güzel Mudanya havasının tadını çıkararak konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Hava durumunun pek de iyi olmadığı günlerde ise tavanımızı kapatıyoruz ve konforlu ve şık ortamımızda sizi en iyi şekilde misafir ediyoruz. Düğünlerin vazgeçilmez rengi olmasının yanı sıra aynı zamanda masumiyet ve sadeliğin de simgesi olan beyazı ağırlıklı olarak kullandığımız mekânımızda son derece sade bir görünüme sahibiz. Elbette düğününüzü daha farklı bir konseptte düzenlemek istiyorsanız buna uygun tasarım ve dizaynları da mekânımızda gerçekleştirebiliriz.

Mutluluğunuza en büyük adamı atacağınız davetinizi Wedding Garden Bademli’de gerçekleştirmek isterseniz bize çok kolay ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve Wedding Garden Bademli fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Çağrışan Mh. No:35/2 Mudanya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Wedding Garden Bademli Yol Haritası

Wedding Garden Bademli Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

İrem & Muhammed

Düğün Tarihi: 06.10.20216 ekim günü Wedding garden bademlide yemekli nişan yaptık . Özellikle yemek konusunda misafirlerimizden o kadar olumlu dönüş aldık . Her şey çok güzeldi , çok eğlendik tam hayalimdeki gibi bir organizasyon oldu . Tüm çalışanların ilgi ve alakası harikaydı , hiçbir konuda mağdur olmadık , her şey... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.