• Kapasite
  200 - 2500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Süngü Spor Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Süngü Spor Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Süngü Spor Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Süngü Spor Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Süngü Spor Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Süngü Spor Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Süngü Spor Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Süngü Spor Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Süngü Spor Tesisleri 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Süngü Spor Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Süngü Spor Tesisleri düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Süngü Spor Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Süngü Spor Tesisleri düğün dışında baby shower, piknik, bayi toplantısı, kına, doğum günü, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Süngü Spor Tesisleri Hakkında

500 metre karelik havuzun kenarında kaliteli hizmet içeriğiyle Bursa Mustafakemapaşa Süngü Spor Tesisleri olarak düğün, nişan kına gibi özel organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Eğer hayallerinizi havuz düğünü süslüyorsa doğru adrese geldiniz!


1500 kişiye aynı anda hizmet verebiliyoruz. Üstelik birçok hizmetimizle birlikte… Bunlardan ilki kamera. Düğününüz boyu kayıt altına alınıyorsunuz. Her özel anınız çekiliyor ve yıllar sonra da açıp bakabileceğiniz harika bir hatıra kalıyor size. Bir diğeri ise, orkestra hizmetimiz. Canlı müziğimiz sayesinde gece boyunca keyifli vakit geçiriyorsunuz. Çünkü ortamın nabzını tutabilen ve geniş bir repertuara sahip olan bir orkestraya sahibiz. Eğer dilerseniz öncesinde istek şarkılarınızı da iletebilir hatta yörenize uygun bir program da gerçekleştirebiliyorsunuz.


Alanımız oldukça geniş olduğu için dilerseniz semazen gösterileri de yapıyoruz. Hatta kendi ayarladığınız bir ekibi de çıkarabiliyorsunuz. Diğer hizmetimize gelecek olursak, mekanımızı dilediğiniz gibi süslüyoruz. Öncesinde bir araya geldiğimizde belirlediğimiz programa göre çeşitli süslemeler yapıyoruz. Böylece düğün günü geldiğiniz de istediğiniz bir ortam sizi karşılıyor. Başka bir hizmetimiz ise sinevizyon. Misafirleriniz sizi beklerken onlara düğün hikayenizi, Save the date videonuzu izleyebiliyorsunuz. Böylece sizin hikayenizi öğreniyorlar. Farklı bir diğer hizmetimiz ise gelin hamamı. Tesisimizin içinde bulunan, hamam, sauna gibi hizmetler sayesinde dilerseniz bu organizasyonunuzu da bizimle gerçekleştirebiliyorsunuz.


Şehir merkezine yakınlığımızla karşınıza çıkıyoruz. Böylece misafirleriniz rahatça salonumuzu bulabiliyor. Ayrıca park yeri sorunu da yaşamıyorsunuz. Oldukça geniş bir otoparka sahibiz. Özetle, Bursa Mustafakemalpaşa Süngü Düğün Salonu olarak ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile düğün organizasyonunuzu gerçekleştiremeye hazırız!


Bizimle iletişime geçmek de çok kolay. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Hayallerinizi süsleyen havuz başı düğün organizasyonuna “evet” diyorsanız, buyurun bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atariye Mah. Sırma Cad. No: 48

 • Haritadaki Konumu

  Süngü Spor Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.