Seremoni Garden

1 Yorum

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Merve & Özgür

Düğün Tarihi: 21.05.2021Bursa'da gördüğüm ennnn güzel mekan 😍 Ayrıca Dilşad Hanımın ilgisi de tercih etmemde çok etkili oldu. 💜

Bütün Yorumlar (1)

Kapasite Bilgileri

Seremoni Garden - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Seremoni Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Seremoni Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Seremoni Garden Sık Sorulan Sorular

Seremoni Garden düğün fiyatları ne kadar?

Seremoni Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Seremoni Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Seremoni Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seremoni Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Seremoni Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seremoni Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Seremoni Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seremoni Garden düğün dışında kına, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, nişan ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Seremoni Garden Hakkında

Seremoni Garden, uzun yıllardır topladığı düğün ve davet sektörü deneyimiyle mutlu çiftlerin uğrak yerine haline geliyor. Tarla ve ağaçların huzur verici manzarasına bakan bahçemizde gün ışığının en güzel yansımalarını görebilir, masallardan bir çift haline gelebilirsiniz. Hem açık hem kapalı alan seçeneği sunmamız ve kır düğünlerini en uzun davetli listelerini bile ağırlayabilecek büyüklükteki kapasitemizle yapmamız, rustik bir dekorun taçlandırdığı yemyeşil mekanımızın en güzel tarafları arasına giriyor.

Davet Alanları

Seremoni Garden’ın huzur dolu kır bahçesi, şeftali ağaçlarıyla dolu bir tarlaya bakıyor. 750 ila 1.000 kişi kapasiteyle yemekli kır düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanımız, söz konusu kokteyl düzeninde bir davet olunca kapasitesini 1.000 ila 2.000 kişiye kadar çıkarabiliyor. Hava şartlarına karşı çadırlarla koruma sağlanıyor. İç mekan düğünü yapmayı tercih eden çiftlerimiz için tek katlı, 150 metrekarelik cam evimizi bu bahçeye konduruyoruz. Bursa Seremoni Garden Düğün Salonu olarak hizmet veren bu alanda 100 ila 200 kişilik kutlamalarınızı ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Yeşilin binbir tonuyla güzelleşen Seremoni Garden’da doğaya en yakın dekoratif notaları taşıdığına inandığımız rustik konseptten yararlanıyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerin çevrelediği yuvarlak masalarımıza füme-lila tonlarında örtüler seriyoruz. Protokol masa tasarımı için uzun dikdörtgen biçimli ahşap masalarımızı yerlere kadar uzanan dantelli tülden runner örtülerle süslüyoruz. Minimalist metal şamdanlar, cam vazolarda kır çiçekleri ve aynalı suplalar masalarımızı dekore ediyor.

Bahçemize kır düğünü atmosferini tam anlamıyla kazandıran dekorasyon ögemiz aydınlatmada kullanılıyor. Bir uçtan bir uca astığımız teller, yumuşak ve romantik bir ışık yayan ampullerle bezeli. Nikah köşesini ahşap çardağımız altına kuruyoruz. Nikah masamız beyaz giydirmeyle saf bir güzellik kazanıyor. Mükemmel fotoğraflar için bu köşeyi, zarif ön cephe tasarımıyla mükemmel bir fon oluşturan kapalı alanımızın girişine de taşıyabiliyoruz. Dilerseniz mekanımızda kilise oturma düzeni de oluşturabileceğimizi belirtmeden geçmeyelim.

Hizmetler

Seremoni Garden Nilüfer Bursa’da evlenecek çiftler için eşsiz ayrıcalıklar sunuyor. Size sadece hazırlık odası tahsis etmekle kalmıyor, aynı zamanda odanın önünde size mükemmel bir bahçe köşesi de ayırıyoruz. Bu alan hem rahatlamanıza hem de düğün öncesinde mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor. Tesisimizde size sağladığımız bir diğer imkan da ışık, ses ve sahne sistemlerinin kurulumu. Gecenizin can suyu olan müzikli eğlenceyi de bu şekilde son teknoloji donanımla size getirebiliyoruz. Yemekli bir davet vermeyi planlayan çiftlerimiz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimizin tadına bakarak menülere son şeklini verebiliyor. Ayrıca düğününüze şahsi aracıyla katılacak konuklarınızın yararlanması için otoparkımız kapılarını açıyor.

Şimdiye kadar düğünler ve davetler başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü toplu kutlamanın altından başarıyla kalktığımızı söylemekten onur duyuyoruz. Gerek geniş katılımlı düğünlere müsait kapasitede oluşumuz gerekse rüyalarınızdan bir köşe gibi süslenip yemyeşil bir manzarayla taçlanışımız, bahçemizi yıllarca konuşulacak düğünlerin adresi haline getiriyor. Aşağıdaki Seremoni Garden Bursa iletişim bilgilerini kullanarak veya yandaki formu doldurarak ailemizin bir parçası haline gelme yolundaki ilk adımı hemen atabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Dilşad Arslan
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alattin Bey Mah. Tatheren Cad İşbir Yatak Yanı Nilüfer/Bursa

 • Nasıl gelinir?

  Bursa dan İzmir istikametine doğru gidilirken Alaaddin Bey kavşağından ilerledikten sonra sağ tarafa dönülür kafkas pastanesinin arkasında kalmaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Seremoni Garden Yol Haritası

Seremoni Garden Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Merve & Özgür

Düğün Tarihi: 21.05.2021Bursa'da gördüğüm ennnn güzel mekan 😍 Ayrıca Dilşad Hanımın ilgisi de tercih etmemde çok etkili oldu. 💜

Seremoni Garden

Kulüpler/Davet Alanları

Çok teşekkürler. Mutlu gününüzü planlıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.