• Kapasite
  200 - 1200 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

Saloon Kervan Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Saloon Kervan Kapasite

Saloon Kervan - Kulüpler/Davet Alanları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Saloon Kervan
Açık Alan
Yemekli
Min. 400 - Maks. 1200
Kokteyl
Min. 400 - Maks. 1200

Kervani Sefa Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 400 - Maks. 550
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 550

Saloon Kervan Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Saloon Kervan Sıkça Sorulan Sorular

Saloon Kervan düğün fiyatları ne kadar?

Saloon Kervan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Saloon Kervan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Saloon Kervan kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saloon Kervan 200 kişiden 1200 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1200 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saloon Kervan düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saloon Kervan düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Saloon Kervan düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saloon Kervan düğün dışında davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, parti, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Saloon Kervan Hakkında

Bursa’da düğün yapmak istiyor fakat aradığınız mekanı bulamıyorsanız size bir tavsiyemiz var: Saloon Kervan. Bursa düğün mekanlarından olan Saloon Kervan’ın tarihi 1989 yılına uzanıyor. Hizmete mobilya sektöründe başlayan Saloon Kervan bugün düğün salonlarıyla organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Farklı kapalı salon alternatifleriyle çiftlerin karşısına çıkan mekanımızda size uygun olan salonu seçerek düğününüzü planlamaya başlayabilirsiniz.

Davet Alanları

Mekanımızda 3 farklı kapalı davet alanı seçeneği sunuyoruz. Uzun bir konuk listesi hazırladıysanız size 1.000 kişi kapasiteli VIP Salon’u önerebiliriz. İkinci salonumuz olan Kervan-ı Sultan’daysa 750 kişilik bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Kervan-ı Sefa isimli son salonumuzdaysa 650 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Tüm davet alanlarımız yemekli ve yemeksiz düğünler için uygun alana sahip olmakla beraber akustik yapılarıyla öne çıkıyor.

Dekorasyon

Ultra lüks VIP Salon’umuz gösterişli dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Beyaz ve bordonun ön planda olduğu davet alanımızda renkli led ışıklandırmalar kullanıyor ve enerjik bir ortam elde ediyoruz. Oturma düzenini 8 ila 10 kişilik, dore şamdanlarla süslü yuvarlak masalar ve altın renkli tiffany sandalyelerle hazırlıyoruz. Nikah masasını da altın rengiyle dekore edilmiş platformumuza yerleştiriyoruz.

Kervan-ı Sultan’daysa beyaza ve krem tonlarına ağırlık verdik. Sade ve şık bir görünüme sahip olan salonumuzda gelin yolu için desenli sütunlar kullanıyor ve sütunlarımızı çiçeklerle zenginleştiriyoruz. Bu salonda davetlilerinizi yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyelerle ağırlıyoruz. Kervan-ı Sefa’da da beyazı öne çıkardık ve renkli ışıklandırmalarla salona dinamik bir hava kattık. Kervan-ı Sefa’da yuvarlak masalardan ve krem renk sandalyelerden faydalanıyoruz.

Hizmetler

Bursa Yıldırım Saloon Kervan’da çeşitli düğün menüleri hazırlıyor ve menülerimizi personelimizin yardımıyla servis ediyoruz. Ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik gibi imkanlarımız da bulunuyor. Planlama sürecinde size yol göstermesi için organizasyon sorumlumuzdan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz dekorasyon gibi noktalarda başka bir organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz. Sahne kurulumu ve ses sistemlerinin hazırlanması da ekibimizce gerçekleştiriliyor.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda Standart Paket, Kokteylli Paket ve Special Kokteylli Paket olarak 3 farklı menü alternatifi bulunuyor. Standart Paket’te kişiye özel yaş pasta servisi yapıyor, yanında meşrubat ikram ediyoruz. Kokteylli Paket içeriğindeyse serpme kuru pasta, lüks çerez, kişiye özel yaş pasta ve meşrubat yer alıyor. Special Kokteylli Paket tercih ederseniz poğaça, kuru pasta, yaş pasta, lüks çerez ve meşrubat ikramından yararlanabilirsiniz.

Saloon Kervan’da servis ve müzik geç saatlere dek devam ettiğinden misafirlerinizle beraber gönlünüzce eğlenme fırsatı bulacaksınız. Davet alanlarımız arasından davetli sayınıza ve istediğiniz konsepte uygun olan salonu seçerek tam da düşündüğünüz gibi bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Saloon Kervan Yıldırım düğün fiyatları hakkında bilgi edinmek için yan tarafta yer alan ‘Fiyat Teklifi’ formunu bize gönderebilirsiniz. Ekibimize telefonla ulaşmak için sayfadaki numarayı tuşlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Berna Çamkerten
  Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yunus Emre Mah. Beypınar Sok. No:1-E Yıldırım/Bursa

 • Nasıl gelinir?

  MÜNÜBÜS HATTI ile SAMANLI 1,2,3 GÜZERGAHINDAKİ TÜM ULAŞIM ARAÇLARI SALONUMUZUN ÖNÜNDEN GEÇMEKTEDİR. OTOBÜS HATTI İLE HEYKELDEN KALKIŞ YAPAN 20,20A,21 VE 21A OTOBÜSLERİ YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜZERGAHINDAN D1A BURSA TERMİNAL HATTI TARAFINDAN GELECEK OLAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN İSE 98 NOLU OTOBÜSÜ TERCİH EDEBİLİRLER.

 • Haritadaki Konumu

  Saloon Kervan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.