Mütevelli Çiftliği

E-posta Gönder

Mütevelli Çiftliği

Kapasite Bilgileri

Mütevelli Çiftliği - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mütevelli Çiftliği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Mütevelli Çiftliği Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mütevelli Çiftliği Sık Sorulan Sorular

Mütevelli Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mütevelli Çiftliği 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mütevelli Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mütevelli Çiftliği düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Mütevelli Çiftliği Hakkında

Rüyalarınızdaki kır düğünü ormanın kucağında, sakin ve huzurlu bir noktada gerçekleşsin istiyorsanız Mütevelli Çiftliği’ne davetlisiniz. Butik dış mekan düğünleri için yemyeşil bahçemiz ve açık havuzumuzla samimi bir ortam sunuyor, rustik dekorasyonla doğa manzaramıza eşlik ediyoruz. Mütevelli Çiftliği Mudanya düğünlerine büyülü ortamının yanı sıra aldığı eğitimle adından söz ettiren şefinin muhteşem lezzetlerini getiriyor.

Davet Alanları

Mütevelli Çiftliği, ormanın içinde yer almasıyla muhteşem bir panoramik doğa manzarası sunuyor. Yemekli düğünler için 50 ila 100 kişi ağırlayabiliyor, kokteyl düzenindeyse 100 ila 200 kişinin katıldığı düğünlere hazırlanabiliyoruz. Bahçemizde açık havuz mevcut. Butik düğün kapasitesiyle samimi davetlere ortam hazırlayan çiftlik evimizde 50’den az misafirin katılacağı kutlamalara uygun kapalı alan da bulunuyor.

Dekorasyon

Bahçemizde ormanın güzelliğine uyum sağlayabilmek için ahşap dikdörtgen masalar ve napolyon sandalyeler kullanıyoruz. Beyaz porselen suplaların sadeliği çiçekler, yapraklar ve peri ışıklı fenerlerle yapılan zarif masa dekorasyonuna uyum sağlıyor. Gelin ve damadın sandalyesi yeşil yapraklarla süsleniyor. İç mekanda ahşap masalar ve sırtı çubuklu sandalyeler kullanıyor, masa süslemesinde çiçeklerle gümüş rengi şamdanlara yer veriyoruz.

Hizmetler

Mütevelli Çiftliği Bursa düğünleri için süslenirken çiftimizin beğendiği renklerle süslemeler dikkate alınıyor ve istenen konsept uygulanıyor. Size tahsis edilen hazırlık odasında son dokunuşları yapmanız mümkün. Işık, ses ve sahne hizmeti sunuyor, davetinizin atmosferine uygun olarak seçilen müziklerle misafirlerinizi neşelendiriyoruz. Çiftlik evimizin butik konaklama imkanı sunarak düğün öncesi ve sonrasında yanınızda olmaya devam ediyor.

Yiyecek / İçecek

Çiftliğimizde ikramlar eğitimini Le Cordon Bleu Sydney’de tamamlayan, lezzete ve sunuma eşit derecede önem veren şefimiz eşliğinde hazırlanıyor. Beyaz ve kırmızı etli ana yemekler leziz soslarla servis ediliyor. Salata ve makarnalarımızın yanında deniz mahsullerinin başrolü oynadığı tabaklarımız da misafirlerimizi memnun ediyor. Tatlılarımız için dünyanın sevilen lezzetlerini bir araya getiriyor, yemeğinize içki ve içecek servisiyle eşlik ediyoruz.

Mütevelli Çiftliği olarak havuz başında, doğanın yeşil manzarasını hiçbir şeyin bozamadığı bir ortamda olmasını istediğiniz dış mekan düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Saygın bir mutfak eğitiminden geçmiş şefimizin hazırladığı gurme lezzetler davetinizi hem görsellik hem tat açısından kusursuzca tamamlıyor. Akıllarda yer edinecek bir kutlama için hemen aşağıdaki Mütevelli Çiftliği Kaymakoba iletişim bilgileri aracılığıyla veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kaymakoba Mah. 17. Sk. No:20 Mudanya/ Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mütevelli Çiftliği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.