Kulüpler/Davet Alanları Bursa

Hayat Lokantası

Hayat Lokantası

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Geniş camlı ve gün ışığı alıyor.
  • Özel açık nikah alanı var.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Hayat Lokantası Hakkında

Bursa’nın merkezinde ağaçların kucakladığı kır bahçesiyle Hayat Lokantası Bursa davet mekanlarının ayrıcalıklı adresi oluyor. Uzun yıllar boyunca sektörde kazandığımız tecrübemizle eksiksiz ve hatırlardan asla silinmeyecek davetler gerçekleştiriyoruz. Şehrin ve doğanın merkezindeki konumuyla mekanımızda profesyonel büyük ekibimizle çalışıyoruz. En ince detayına kadar düşünülmüş tam kapsamlı hizmetimiz ve hünerli eller tarafından hazırlanan ikramlarımızla sektörde fark yaratıyoruz.

Davet Alanları

En mutlu günlerinize şahitlik edecek olan ağaçlar ve çiçeklerle çevrili olan büyük kır bahçemiz sizi yemyeşil bir rüyaya davet ediyor. Uzun davetli listeli kutlamalarınızda davetlilerimizi konforlu bir şekilde ağırlayabildiğimiz bahçemiz yemekli düzende 2.000, kokteyl düzeninde 3.000 kişi kapasiteye sahip. Her mevsim hizmet verebildiğimiz kapalı davet alanımız ise 500 konuk kapasiteli. İsteğiniz doğrultusunda bahçemizde nikah seremonileriniz için de bir alan oluşturabiliyoruz.

Dekorasyon

Yeşilliğin süslediği bahçemize biz de küçük dokunuşlar ekliyor, sade şıklıkta bir ortam oluşturuyoruz. Oturma düzenimiz için 10 kişilik yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyeler tercih ediyoruz. Altın rengi kumaşları sandalyelerimize bağlıyor, masalarımızda ise aynalı suplalar ve şık şamdanlar kullanıyoruz. Çiçekleri dekorasyonumuzdan eksik etmiyor, ortama renk ve hareket katan aranjmanlarla dekorasyonumuzu tamamlıyoruz.

Hizmetler

Bursa düğün mekanları içinde geçirdiğimiz yıllardan kazandığımız tecrübemizle hiçbir isteğinizi cevapsız bırakmıyoruz. Kutlamanıza eğlence ve keyif katacak olan canlı müzik hizmetimiz için ses ve ışık düzenlemelerimizi yapıyoruz. Deneyimli ekibimizle karşılama ve servislerimizi gerçekleştiriyor, enfes yemeklerimizi beğeninize sunuyoruz. Bu mutlu gününüzü yarınlara taşıyacak ve ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video çekim hizmeti de sunuyoruz. Taleplerinize göre şekillenen hizmetlerimizde isteklerinize en hızlı ve yaratıcı çözümü bulmak için çabalıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Lezzetli bir dokunuşla şenlendireceğimiz kutlamanızdaki ikramlarımız profesyonel mutfağımızda hazırlanıyor. Tadı damaklarınızdan hiç silinmeyecek olan yemeklerimiz usta şeflerimizin ellerinden çıkıyor. Yemekli veya kokteyl menü konseptinde oluşturduğumuz menülerden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. İkramlarımızı en taze ve kaliteli ürünlerle titizlikle hazır ediyoruz. Menüyü kendi zevkinize göre oluşturabilir ve davetinizi öncesi gelip menü tadımı yapabilirsiniz.

Bursa davet salonları arayışınıza son veriyor ve sizi Hayat Lokantası’na davet ediyoruz! Tüm davetlerinize ev sahipliği yaptığımız işletmemizde doğayla iç içe hissettiren davet alanları ve üst kalite hizmetleriyle tarifsiz kutlamalar organize ediyoruz. Eğer siz de diğer detayları güvenilir ellere teslim ederek sadece arkanıza yaslanıp rahatça eğleneceğiniz bir davet hayal ediyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfadaki iletişim formunu doldurarak bizden ücretsiz teklif alabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hayat Lokantası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Hayat Lokantası Sıkça Sorulan Sorular

Hayat Lokantası düğün fiyatları ne kadar?

Hayat Lokantası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hayat Lokantası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hayat Lokantası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hayat Lokantası 20 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 20 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

1.000'den fazla

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.