Sardunya Event

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Sardunya Event Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 625

Sardunya Event Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Sardunya Event Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Cam tavan Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Sardunya Event Sık Sorulan Sorular

Sardunya Event düğün fiyatları ne kadar?

Sardunya Event düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Sardunya Event düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Sardunya Event kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sardunya Event 10 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Sardunya Event Hakkında

Uzun yılların organizasyon şirketi tecrübesine sahip olan, 2017’den beri de Seremoni Garden’da düğün ve davetlerinizi ağırlayan bir kadronun yeni mekanı Sardunya Event. 2022 yılında Bursa Nilüfer düğün mekanları arasına girdik. Ekibimiz köklü tecrübelerine başvurarak her biri kendine özgü bir ruha sahip olan eşsiz düğünler gerçekleştirmeye odaklanıyor. Her bir davetimizin konseptini çiftimize özel şekilde belirlememiz en büyük ayrıcalığımız.

Davet Alanları

Sardunya Event’e geldiğinizde sizi şehrin içinde bir vaha karşılıyor. Ormanlık bir alanda yer alıyoruz. Ağaçların gölgesindeki muhteşem kır bahçemizde düğün ve davetleriniz için 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi sunuyoruz. Bunun yanında iç mekan düğünleri için de özel bir alanımız var. Cam ev konseptine sahip, 150 metrekareye yayılan bu alanda manzaraya nazır bir biçimde 150 kişilik davetler gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Sardunya Event, Bursa açık hava düğün mekanları arasına canlı çiçekleri ve otantik aksesuarları ön plana alan zarif dekorasyonuyla giriyor. Yuvarlak ya da uzun dikdörtgen biçimli olabilen ahşap masalarla hizmet veriyoruz. Mekanımızda her düğün kendine has bir konseptle gerçekleştiriliyor. Örnek vermek gerekirse rustik temaların çiftlerimiz arasında çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Böyle bir düğün isterseniz hazeran sandalyelerimiz ve minimalist modelli altın rengi şamdanlarımız mekanımızda yerini alıyor. Kristal avizelerimizle göz alıcı bir şıklığa yelken açıyoruz. Ayrıca antika koltuklar ve nostaljik dekorlarla muhteşem bir fotoğraf köşesi oluşturuyoruz.

Hizmetler

Sardunya Event’te size sunulan ayrıcalıklar arasında gezen sahnemiz yer alıyor. Böylelikle ışık ve ses sistemlerimiz, canlı müzik olanağımız gibi pek çok hizmetimizi sizinle mekanımızın istediğiniz herhangi bir köşesinde buluşturabiliyoruz. Bunun yanında gelin ve damatlarımıza her türlü konforu sağlamak için özenle döşediğimiz bir gelin odamız mevcut. Böylelikle hazırlıklarınızı rahatlıkla tamamlayabiliyorsunuz. Fotoğraf ve video çekimlerinizi deneyimli bir ekip gerçekleştiriyor. Şahsi aracıyla düğününüze katılım sağlayacak misafirleriniz de otopark imkanımızdan yararlanıyor. Yemekli bir davet gerçekleştirmek istediğinizde anlaşmalı butik yemek şirketlerimizin hizmetleriyle karşılaşıyorsunuz. Kişiye özel menü hazırlığı ve tadım gibi imkanlar tüm Sardunya Event çiftlerine sunuluyor.

Doğanın kalbinde, yıldızların altında bir gece Sardunya Event’le mümkün. Bursa açık hava düğün yerleri arasında bulunan mekanımızda Türkiye’de ilk ve tek olarak değerlendirilen pek çok imkanı sizinle buluşturuyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı bir kadroyla düğününüze dair tüm detayları kontrol altında tutuyor, böylelikle her şeyin tam da sizin istediğiniz gibi gerçekleşmesini sağlıyoruz. Kişiye özel konseptlerimizle unutulmaz bir düğün için hemen aşağıdaki iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yandaki formu doldurarak da fiyatlarımız ve peşin ödemelerde sağladığımız kolaylıklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Kübra Sayın
    Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.