Gold Balo Salonu

E-posta Gönder

Gold Balo Salonu Hakkında

Gold Düğün Salonları olarak, size Bursa’nın en güzel salonlarını ve profesyonel ekibini sunmaktan onur duyarız.

Gold Otelleri bünyesinde olan Gold Salon Nilüfer, size bir balo salonundan öte; Otel konseptinde kaliteli servis ve şık organizasyonları ile tüm aile kutlamalarınız ve davetlerinizi sizin için muhteşem kılmaktadır.
Gold Salonlar her zaman için bu özel anlamlı günlerinizde en kaliteli hizmeti ve en unutulmaz organizasyonları sağlamak için kurulmuştur. 8. Yılın sonunda Bursa’da en çok tercih edilen mekan olarak takdirinizi kazanmış bulunmaktayız.
Kurulduğu andan itibaren cemiyet organizasyonlarınızda taze fikirleri her sene kendini yenileyen mekân ve organizasyonlarıyla sektörde fark yaratan ve takip edilen öncü bir firma olmuştur.
Amacımız bütün kutlamalarınızı siz ve konuklarınız adına seçkin davet mekanlarıyla unutulmaz bir eğlenceye dönüştürmektedir.

Sonsuza dek, unutmak istemeyeceğiniz özel An’lar için, tercihiniz biz olmak dileğiyle…

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Odunluk Mah. Orhaneli Yolu 2. km 703. Sok. No:1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gold Balo Salonu Yol Haritası

Gold Balo Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hasan

Düğün Tarihi: 10.08.2015


Açık bir mekan ve kır düğünü konseptine uygun olarak tavsiye edebileceğim bir mekan. İkramlı organizasyonumuzda 1000 kişi konuk ağırladık. İkramların tadı, sunumu, görselliği güzeldi. Yetkili ve çalışanlar oldukça profosyoneldi. Memnun kaldık diyebilirim. Ses sistemi, müzik sistemi, orkestra... devamı 

Betül

Düğün Tarihi: 02.08.2015


Araştırmalarım sonucu organizasyonlarından ve hizmetlerinin güzel oluşandan kaynaklı olarak seçtiğim bir mekandır. En çokta yetkili ve çalışanların ilgisi bizleri çok mutlu ve memnun etti. Kapalı alanda sağlanan düğünümde mekan kolonsuz pisti geniş ve ferahtı. Konuklarım harika bir düğün olduğunu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.