Kulüpler/Davet Alanları Bursa

Hürrem Davet

Hürrem Davet

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Süslemesi modern ve sade.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Salon tasarımında kolon yok.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Işık şovuyla renk katıyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Hürrem Davet Hakkında

Hürrem Davet, 2017 yılından itibaren Bursa Nilüfer, Gedik Plaza’daki salonuyla davet sektöründeki hizmetini kesintisiz devam ettiriyor. Bu zamana kadar birçok etkinliği bünyesinde gerçekleştiren mekan, müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle adını geniş bir çevreye duyurdu. Davetler için en çok tercih edilen işletmelerden biri olan salonda, tecrübeli ve çalışkan bir ekip hizmet veriyor.

Davet Alanları

Açık ve kapalı alana sahip olan mekan, yılın 365 günü etkinliklerinizi düzenleyeceğiniz şekilde dizayn edildi. Yüksek tavanı, kolonsuz mimarisiyle öne çıkan kapalı salonda, masa düzeni 400, bistro düzeni 500 misafir ağırlanıyor. Geniş bir pist alanına sahip olan mekanda, en özel organizasyonlarınız titizlikle gerçekleştiriliyor. Ters alanı ise 200 ila 250 kişiyi konuk olarak alabiliyor.

Dekorasyon

Hürrem Davet, dekorasyon düzenlemesini oluştururken tüm detayları ince eleyip sık dokuyor. Aydınlatmaları süslemelerine uygun olarak tercih edilmiş böylece estetikte bütünlük sağlanmış. 10 kişinin oturabileceği yuvarlak biçimli masalara tiffany ya da napolyon sandalyeler eşlik ediyor. Açık gri masa örtüleriyle donatılan masalarda kristal taşlı şamdanlar kullanılıyor. Değişik renkli tüller, kumaşlar ve çiçekler de süslemeler arasında yer alıyor.

Hizmetler

Bursa davet salonları içerisindeki varlığını kısa süre içerisinde listenin üst sıralarına taşıyan Hürrem Davet, profesyonel ses ve ışık sisteminin altyapısını hazır duruma getirip eğlenmenize imkan tanınıyor. Canlı müzik alternatifinin yer aldığı davetlerinizde yeri gelip duygulanacak yeri gelip coşacaksınız. Keyifli saatleri sonlandırmak istemeyenler için after party alanı devreye giriyor.

Hazırlıklarınızı tamamlamanız için gelin odası tahsisi ediliyor. 100 aracın rahatlıkla sığabileceği otopark alanı ve vale hizmeti sunuluyor. Birbirinden leziz yemekler ve ikramlıklar, işini titizlikle yürüten ekip tarafından masalara servis ediliyor. Organizasyon sorumlusu, etkinliğin başından sonuna kadar davetin her evresinde yanınızda yer alıyor. Beğenilere saygı gösterip dışarıdan organizasyon şirketiyle ve fotoğraf firmasıyla çalışmaya imkan tanıyor.

Bursa davet mekanları denilince akıllara gelen isim Hürrem Davet, kusursuz hizmeti, şık salonu ve zevkli dekoruyla sizlere yüreklerinize sinecek davetler düzenliyor. Etkinlik paketlerine dair bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz iletişim numaraları üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanınız.

Hürrem Davet Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Hürrem Davet Sıkça Sorulan Sorular

Hürrem Davet düğün fiyatları ne kadar?

Hürrem Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hürrem Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hürrem Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hürrem Davet 200 kişiden 400 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hürrem Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hürrem Davet düğününüz için yemek servisi, organizasyon firması getirme, menüde değişiklik, hazırlık odası, organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı getirme ve işık, ses ve sahne hizmeti sunmaktadır.

Hürrem Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hürrem Davet düğün dışında kına, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.