Kulüpler/Davet Alanları Bursa

Altın Balo Salonu

 • Kapasite
  50 - 1000 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altın Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Altın Balo Salonu Kapasite

Altın Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 1000

RÜYAPARK GÜMÜŞ BALO SALONU
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 750

Altın Balo Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Altın Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altın Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altın Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Altın Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Altın Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altın Balo Salonu 50 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Altın Balo Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altın Balo Salonu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Altın Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altın Balo Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Altın Balo Salonu Hakkında

Güzide mekânımızda düğün, nişan, kına, sünnet gibi etkinliklerinize ev sahipliği yapıyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız ve tekrarının da mümkün olmayacağı bu değerli günlerde, organizasyonunuzun tüm ayrıntılar ile ilgilenerek stresinizi hafifletmeye çalışıyoruz.

Altın Balo Salonu Bursa konforlu ağırlama kapasitesi ve modern mimarisiyle misafirlerinizin rahatı göz önünde tutularak tasarlandı. Yuvarlak masa düzeninde, 5 yıldızlı otel konseptinde özenle hazırlanmış salonumuzun 750 kişilik ağırlama kapasitesi bulunuyor. Size burada hayatınızın en güzel ve anlamlı gününü en iyi şekilde geçirme imkânı sunuyoruz ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet için aralıksız çalışıyoruz.

Etkinliklerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde planlıyoruz. Yemekli davetleriniz için hijyen kurallarına uyarak damak zevkine hitap edecek lezzetler hazırlıyoruz. Üstelik dilerseniz düğünden önce menü tadımı yapabilirsiniz. Sınırsız eğleneceğinizi düşünerek tasarladığımız ve ferah bir yapıya sahip pist alanımızla siz değerli çiftlerimiz ve sevdiklerinize gönlünüzce dans edebileceksiniz. Düğününüzde çalacak olan tüm müziklere de birlikte karar veriyoruz ve orkestramız en sevdiğiniz şarkıları söylemekten keyif alıyor.

Bursa Altın Balo Salonu Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteriyor ve kolay bir ulaşım imkânına da sahip. Davetlileriniz ister toplu taşıma kullanarak isterlerse de şahsi araçlarıyla kısa zamanda mekânımıza ulaşabilirler. Şahsi araçlarıyla gelen misafirlerimiz otoparkımıza gönül rahatlığıyla araçlarını emanet edebilir.

Düğün dışında yemekli veya yemeksiz olacak şekilde nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri gibi etkinliklerinizde de yanınızda olarak heyecanınıza ortak oluyoruz.

Size sunduğumuz hizmet ve olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer düğün mekânınız olarak bizi tercih etmek istiyor ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece fiyatlarımızı öğrenebilir, size özel sunduğumuz fırsatları değerlendirebilirsiniz. Büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alemdar Mah. 306 Sok. No:11 Osmangazi / Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Altın Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.