Kulüpler/Davet Alanları Antalya

Oba Beach Lara

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Oba Beach Lara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Oba Beach Lara Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Oba Beach Lara Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı

Oba Beach Lara Sıkça Sorulan Sorular

Oba Beach Lara düğün fiyatları ne kadar?

Oba Beach Lara düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Oba Beach Lara düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Oba Beach Lara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Oba Beach Lara 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Oba Beach Lara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Oba Beach Lara düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Oba Beach Lara düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Oba Beach Lara düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Oba Beach Lara Hakkında

Antalya’da bulunan Oba Beach Lara’da uzun yıllardır özel davetleriniz için organizasyon hizmeti sağlıyoruz. 1500 kişilik kapasitemizle kalabalık düğün etkinlikleriniz için ideal bir kapasite sunuyoruz. Düğünler için özel olarak hizmet veren organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz. Böylelikle isteklerinizi yerine getirebilecek yeterli donanımla karşınıza çıkıyoruz.

Düğün öncesi sizinle tanışarak hem mekanımızı tanıtıyor hem de sizin isteklerinizi dinliyoruz. Nasıl bir konseptte ne tür içeriklere sahip bir eğlence istediğinizi tüm ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Kolay ulaşımı olan bir yerde bulunuyoruz. Bu sayede siz ve misafirleriniz rahatlıkla mekanımıza gelebileceksiniz. Geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Sahil düğünü yapmak isteyen tüm çiftlerimiz için ideal bir atmosfer sunuyoruz. Ayaklarınızın altında kumlar, denizin eşsiz güzelliği ve gökyüzünün göz kamaştıran görüntüsü eşliğinde ömrünüzün en özel “Evet” yanıtını vermek istiyorsanız sizin için doğru adresin Palm Beach Lara Plajı olduğuna emin olabilirsiniz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Servis personelimizden mutfak ekibimize kadar hepimiz tüm detaylarla tek tek ilgileniyoruz. Özel istekleriniz ve talepleriniz olduğunda gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Yemekli bir davet isterseniz hijyenik ortamda hazırlanan birbirinden lezzetli yemeklerimizi şık sunumlarla tabaklarınıza getiriyoruz. Davetinizde görmek istediğiniz tatlardan oluşan bir menü listesi oluşturabilir ya da bizim sunduğumuz menü listesi üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Sahne, ışık ve ses düzenlemelerimizle sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Başarılı bir orkestra eşliğinde müziğin keyfini doyasıya çıkaracağınız bir Palm Beach Lara Antalya eğlencesine hazır olun!

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Oba lara beach 9 numara

 • Haritadaki Konumu

  Oba Beach Lara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.