Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları*

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları
Rıhtım Düğün Bahçesi; önünde renkli havuzuyla 800 kişilik bir açık hava mekandır. Bu da bahçe havasında düğün yapma imkanı sağlar. Ayrıca diğer organizasyon mekanımız Rıhtım Wedding Way'i incelemeyi unutmayın.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
S&O Sümeyye & Oğuzhan Düğün Tarihi: 11/08/2018

11.08.2018 tarihinde düğünüm burada oldu.yaklaşık 500 kişilik yemekli bir düğündü konukların hepsi yemekleri çok beğendi.yemekler çok güzeldi salata ve meyveler tazeydi içecekler soğuktu.İlgilenen personele çok teşekkür ederiz

EK Ekrem Düğün Tarihi: 18/09/2015

500 kişilik yemekli bir düğü gerçekleştirdik yemekleri hizmetleri çok iyi. Mekan çok şık ve nezih. Ferah olması konuklarım için çok memnun edici oldu. Müzikleri çok eğlendirdi, garsonları kaliteli, kesinlikle bahşiş için insanları rahatsız etmiyorlar. Mekana not vermek gerekirse 10 üzerinden 10 derim..

SE Serkan Düğün Tarihi: 18/09/2015

Önerilebilecek bir mekan, açık alan ve kır düğünü konseptinde olan organizasyonumuzda yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldık. Lokasyon olarak kolay bulunabilir bir mekan merkeze yakın. fiyat olarak ise ortalama seviyede. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldığımı ifade etmeliyim.

ME metin Düğün Tarihi: 12/09/2015

kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut ve yeterli normalde bu mekanın kapasitesi 300 kişilik fakat en ideal 200 kişilik düğün gerçekleştirecek arkadaşlara öneriyorum gayet ferah bir mekan orkestra ve ışıklandırma cok iyidi görsellik açısından masa düzeni süslemler gayet güzeldi sade ve şık bir mekan ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut otoparkı mevcut ikramlı bir organjizasyondu ikramlar gayet iyidi bu mekanın pist alanı kolonsuz ve rahat tercih sebebim ulaşımı yakın ve rahat olduğu için konuklarım memnun kaldım yetkili kişiler gayet iyidi ve ilgililerdi bahşiş sorunu yok ...

EM Emre Düğün Tarihi: 27/08/2015

servis kalitesi personel orkestrası gayet güzeldi herkez kendi düğününü yapıyormuş gibiydi ve çok iyidi herşey açık mekandı masa düzeni süslemeler oldukça güzeldi sandalyeler ikramlar gayet iyidi ikramlı bir organizasyondu pist alanı geniş ve rahat ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut otoparkı mevcut tercih sebebim görselliği cazip geldi ve geniş bir mekan olması hizmet kalitesine göre fiyatı çok iyidi

BE bedri Düğün Tarihi: 09/08/2015

Bu mekanın hem açık hem kapalı iki alanı var ben iki alanı da kullandım 600 kişilik bir düğün organizasyon gerçekleştirdim mekanın görselliği cok güzeldi ulaşımı rahat ve kolay bir mekan ayrıca toplu taşıma aracı bulunmakta masa düzeni süslemeler hoştu yemekli bir organizasyondu gelin odası rahat ve konforluydu mekan rahat geniş klima havalandırma bunlar mevcut tercih etme sebebim ulaşımı rahat olması ve görsellikti, yemekleri fena değildi ilgili kişilerden memnun kaldım.

ER ertuğrul Düğün Tarihi: 02/08/2015

Mekan gerçekten çok hoş bir mekan.Havuz kenarında ve açık bir alan.Yaklaşık 600-650 kişilik bir düğün yaptık.Mekan sahipleri görüşmede ne konuştuysak her şeyi yaptılar.Tüm verilen sözler tam anlamıyla tutuldu.İkramlı bir düğün oldu.İkramların tadından,sunumundan çok memnun kaldım.Garsonlar çok güzel işlerini yaptılar.Bütün masalar pist alanını görecek şekilde ayarlanmış.Mimari olarak sahnenin konumu gayet düzgün.Pist alanı ve dekorasyon olarak çok başarılı.Orkestra gayet eğlenceliydi,çok memnun kaldık.Otopark var,ulaşım rahat,toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlanabilir.Fiyat olarak çok uygun.Mekan zaten Altınpark manzaralı.Gerçekten dört dörtlük bir işletme.Çok güzel geri dönüşler aldık. Hatta iki arkadaşım daha orada düğününü yapmak istiyor.Gerçekten çok hoş bir mekan.

HA hacı Düğün Tarihi: 26/07/2015

Düğünüm de kınam da açık havada olsun istedim bu yüzden bu mekanı tercih ettim. Mekanın yanlardan açık üstten kapalı olması herhangi bir hava muhalefetinden korkmamızı engelledi. 750 kişilik ikramlı olan düğünümüzde ikramların lezzeti, masa düzeni, süslemeler, ışıklandırmalardan oldukça memnun kaldım. Fotoğraf kalitesi iyiydi, Sadece orkestra pek profesyonel değildi. Mekanın çalışanları ve sahipleri oldukça kaliteli insanlar. Açık alanda organizasyon isteyen herkese tavsiye ederim.

MU Murat Düğün Tarihi: 06/09/2014

Mekandan memnun kaldım fiyat performans iyiydi hizmet güzeldi

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap