Kulüpler/Davet Alanları Ankara

Otel Niza Park

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otel Niza Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Otel Niza Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Otel Niza Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Otel Niza Park Sıkça Sorulan Sorular

Otel Niza Park düğün fiyatları ne kadar?

Otel Niza Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Otel Niza Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Otel Niza Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otel Niza Park 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Otel Niza Park Hakkında

Davet ve resepsiyonlarınızı düzenlemek için şık bir balo salonuna ne dersiniz? Otelde davet düzenlemenin avantajları için profesyonel bir ekip ile birlikte çalışma imkânınız da olacak üstelik!


Peki biz kimiz?


Çankaya’da yer alan ve düğün organizasyonlarınız için bir marka haline gelmiş olan Otel Niza Park ailesiyiz! Siz de ailemizden bir parça olabilir ve davetlerinizin planlanması için hem danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilir hem de Ankara Balo Salonumuzda davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz. Hayalinizdeki düğün organizasyonu için organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmelerde isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır…


İstekleriniz doğrultusunda balo salonumuzda düzenlemeler yapıyoruz. Eş zamanlı olarak da mutfağımızda davet menüleriniz hazırlanıyor. Salonumuzda yapılan düzene ve menü tercihinize göre ortak bir süreç yürütülüyor. Kokteyl düzeninde davetler düzenlemek isterseniz 400 kişilik kokteyl masaları hazırlanıyor ve menüleriniz de uygun olarak hazırlanıyor. Yemekli düzende ise davetlileriniz için yuvarlak masalar ile 300 kişilik davet alanı tasarlanıyor. Davet menüleriniz de menü tadımlarının ardından belirlediğiniz yemekli menüler ya da ikram menüleri oluyor.


Süsleme ve düzenlemeler için ise beyaz masa örtüleri tercih ediyoruz. Her konseptinize uygun bir atmosfer yaratmış oluyoruz. Ayrıca renkli çiçekler, aksesuarlar ve dekoralar da kullanarak konsept çalışmalarınızı da tamamlıyoruz. Gelin yolunuzu ve nikah masanızı da düzenlemeyi unutmuyoruz! Ayrıca resmi davetler için sade bir şıklık tercih ederek salonumuzu resepsiyonlarınıza da uygun şekilde dekore edebiliriz.


Gece boyunca kesintisiz eğlence için müzisyenlerimiz sahnede yerlerini alıyor ve ilk dansınız için sizi de sahneye davet ediyorlar! Başlangıcı yapılan geceniz organizasyon yönetimi görevini üstlenen ekibimiz sayesinde sıralı bir şekilde ilerliyor. Akışta bir sıkıntı çıkmadan, çiftimizi strese sokmadan eksiksiz geceniz tasarlanmış oluyor…


Özel bir gecede Otel Niza Park Ankara’da düğün ve kına gecesi organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ise formu doldurarak Niza Park Otel iletişimini sağlamak!

İletişim

 • Adres:

  Farabi Sokak No:36 Çankaya Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Otel Niza Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.