Kır Düğünü Samsun

Mavi Beyaz Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi Beyaz Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mavi Beyaz Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Mavi Beyaz Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Mavi Beyaz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Beyaz Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Beyaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mavi Beyaz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mavi Beyaz Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Beyaz Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Mavi Beyaz Düğün Salonu Hakkında

Samsun’da açık havada düğün töreni tasarlamak isteyen çiftler 2000 yılından beri Mavi Beyaz Düğün Salonu’nu tercih ediyor. Neden mi?

Aslında pek çok sebebi var. Ancak bizce en önemlisi, hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışan profesyonel ekibimiz. Çünkü isteklerinizi dinleyerek dilediğiniz gibi bir düğün töreni organize ediyor, şık ve eğlenceli gecenizde kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Avantajlı düğün paketlerimizle ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında topluyor ve uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Uzun yıllar unutmayacağınız gecenizde bakın sizi neler bekliyor:

Yemyeşil kır bahçemizde, mavi ve beyaz rengin ağırlıklı olarak tercih edildiği bir konsept tercih ediyoruz. Burada sizi huzurlu bir atmosfere, sıcak ve samimi bir düğün törenine buyur ediyoruz. Tüm sevdikleriniz gelin yolundan geçerek şık bir karşılama töreniyle kendileri için ayrılan masalarda yerlerini alıyorlar. Beyazın asaleti masaları, ziyafetleriniz için aile sıcaklığında sofralara dönüştürüyor. Elbette geniş bir dans pisti, sahne ve nikâh masası platformu da tasarlıyoruz. Gecenin eğlencesini sizin ilk dansınızla başlatıyoruz.

Mavi Beyaz Düğün Salonu Bafra sahnesinde yerini alan müzisyenlerimizle bolca eğlence ve kesintisiz müzik ziyafeti de sizi bekliyor. Güzel bir gecenin ikramları güler yüzlü servis personellerimiz tarafından konuklarınıza sunuluyor. Yöresel tatlar, catering firmaları tarafından hazırlanabiliyor. Dilerseniz, ikram ve düğün pastası sunumları için biz de hazırlıklarınızı yapabiliyoruz. Işıl ışıl bir gecede size düşen en önemli görev ise ev sahibi olarak eğlencenin tadını çıkar. Ailenizle birlikte biz de mutluluğunuzu paylaşarak bu kusursuz gece için yanınızdayız.

Bafra kır düğünü mekânları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Kır düğünü konseptinizi tasarlamak için Mavi Beyaz Düğün Salonu ailesi sizi bekliyor, hızlı bir şekilde irtibat sağlamak isterseniz; iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gaziosmanpaşa Stad Cad. No: 71 Bafra/ Samsun

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.