Kır Düğünü Samsun

Hoşkadem Omü Konukevi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hoşkadem Omü Konukevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hoşkadem Omü Konukevi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hoşkadem Omü Konukevi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı

Hoşkadem Omü Konukevi Sıkça Sorulan Sorular

Hoşkadem Omü Konukevi düğün fiyatları ne kadar?

Hoşkadem Omü Konukevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hoşkadem Omü Konukevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hoşkadem Omü Konukevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hoşkadem Omü Konukevi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hoşkadem Omü Konukevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hoşkadem Omü Konukevi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Hoşkadem Omü Konukevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hoşkadem Omü Konukevi düğün dışında kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hoşkadem Omü Konukevi Hakkında

2015 Yılında özelleşen konuk evimiz, geleneğin gelecekle buluştuğu bir mekân olabilme hedefiyle faaliyet göstermeye devam ediyor. Amacımız beklentilerinizin üstüne çıkarak size unutamayacağınız bir düğün günü armağan etmek. Bunun için profesyonel kadromuzu sürekli geliştiriyor, hizmet anlayışımızı yenilenen trendlere göre şekillendiriyoruz. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan bizler muhteşem bir düğün organizasyonunu için sizi Hoşkadem Konuk Evi’ne davet ediyoruz.

Düğünlerinizi 1000 kişilik deniz manzaralı terasımızda veya 650 kişilik kapalı salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Mevsim şartlarına ve gelecek davetli sayınıza göre istediğiniz alanı seçmede sizi özgür bırakıyoruz. Mekânımızda hayallerinizdeki düğün konseptini yaratabilmek adına değişik tarzda süslemeler yapabiliyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile birlikte tüm hazırlık süreçlerinizi planlıyor, kötü sürprizlere yer vermemek için önlemler alıyoruz.

Yemekli davetlerinizde hijyenik kurallar çerçevesinde hazırladığımız lezzetleri, profesyonel servis ekibimizle konuklarına sunuyoruz. Düğün menülerinizin içeriğini sizin isteklerinize göre şekillendiriyor, zengin içecek seçeneklerimizle menülerinizi tamamlıyoruz.

Kır Bahçemizde düğünleriniz için, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya
çıkarmak kalıyor.

Çiftlerimize ve konuklarınıza iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız gecenin eğlenceli ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz. Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda, tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz.

Size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Hoşkadem Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hoşkadem düğün organizasyonlarınızda, fark yaratacak özelliklerimiz ve heyecanımızı sürekli dinç tutan enerjimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Eski Konuk Evi) Atakum

 • Haritadaki Konumu

  Hoşkadem Omü Konukevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.