Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri*

Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri
Şehriyar Tesisleri Yıldırım Kaplıkaya Cazibe Merkezi'nin en üst bölümünde yer almaktadır. Toplam 6000 metrekare alanda faaliyet yapan tesisimiz 400 araçlık otopark, segah bahçe 400 kişilik ve nazenin bahçe 1000 kişilik iki ayrı kır düğünü ve organizasyon bahçesi, 150 kişilik kapalı alan, 300 kişilik et mangal, 200 kişilik çay bahçesinden oluşmaktadır.
Tesisimizde bay/bayan mescid, çocuklarımız için mini hayvanat bahçesi bulunmaktadır.
Uludağ'ın eteklerinde doğa ile içiçe olan nezih tesisimiz aynı zamanda Segah Ajans organizasyon firmasını içermektedir. Düğün, nişan, kına, balo, mezuniyet geceleri, kurumsal toplantı ve yemekler, konferanslar, konserler, kahvaltı gibi hizmetlerimizle doğa ile başbaşa tadı damağınızda kalacak lezzetlerle hoşça vakit geçirmeniz için yanındayız.

Evliliğe İlk Adımınızda yapacağınız evlilik teklifinizde de kusursuz organizasyon ve deneyimli kadromuz ile yanınızdayız .

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
ÖZ Özge Düğün Tarihi: 03/10/2015

Mekanın atmosferi çok güzeldi kır düğünü konseptindeydi. Biz mekanı çok beğendik aynı şekilde garsonlarının ilgiside yüksekti. Müzikleri fotorafçısı her hizmeti başarılıydı. MEmnun kalmadıgımız olumsuz yorumda bulanacagımız bır ozellıgı yok mekanın biz tavsiye ederiz.

TO tolga Düğün Tarihi: 29/08/2015

Kır düğünü konseptinde oldu. Yetkililerin ilgisi tamdı. garsonlar görevinde başarılıydı çok güzeldi herşey.

PE Pelin Düğün Tarihi: 01/08/2015

350 kişilik yemekli bir organizasyon oldu.Garsonların ilgisi,yemeklerin tadı,orkestra,ışıklandırma mükemmel derecedeydi.Davetlilerimiz tarafından çok güzel yorumlar aldık.Çok memnun kalmışlar.İstediğimiz gibi bir kır düğünü oldu.Özellikle Uludağ manzarası olması gecemize çok güzel bir renk kattı.Ulaşım iyiydi.Otopark hizmeti çok güzeldi.Mekan sahiplerinin ilgisi bizi çok memnun etti.Fiyat açısından da çok uygun.

P&Ş pelin & şenol Düğün Tarihi: 01/08/2015

Mekan şahaneydi öncelikle. 350 kişilik bir organizasyon düzenledik. Renkleri tam da doğanın düzenine göre seçmişlerdi. Yemekleri şahaneydi. Konuklarımın memnun ayrıldığını düğünümden sonraki görüşmelerde olumlu yorumlarından anladım.

MU Murat Düğün Tarihi: 26/07/2015

Mekanda 300 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik ve mekanın kapalı alanı da bulunmaktaydı fakat mekan restaurant olarak geçiyordu. Konum olarak çok güzel bir güzergahtaydı kimsenin sorun yaşamadığı ulaşımını rahat gerçekleştirdiği, toplu taşıma olsun özel araçları olsun problem yaşamadıkları bir konumdaydı. Biz mekanın açık alanında kır düğünü organizasyonu gerçekleştirdik ve mekan çok geniş ferah bir alandaydı çimler yeşillikler ve ağaçlarla çevrilmiş doğa manzaralı bir mekandı yemekli organizasyon gerçekleştirmiştik. Mekanın hizmetinden çalışanlarından,servis kalitesinden bize yaklaşımlarından memnun kaldık. İsteklerimiz doğrultusunda aldığımız cevaplar bizim için çok önemliydi ve bu mekan bize hepsini sağladı. biz çok memnun kaldık çok memnun ayrıldık. Orkestra bizi bütün gece çok eğlendirmişti ve mekanın kır alanında olduğumuz için çok geniş bir pist alanı vardı. Masaların yerleşim şekilleri de güzeldi herkes mekana girdiğinde kimin nerede oturacağını belirlemişlerdi. Misafirlerimle ilgilenen bir yetkili kişi vardı masalarına yönlendirmişti. Mekanın kendisine ait otopark hizmeti vardı özel araçlarıyla gelen misafirlerimiz park sorunu yaşamamışlardı.

HA HALİL Düğün Tarihi: 08/08/2014

Kır Düğünü düşünenler için güzel bir mekan.Personelleri de sıcak kanlıydı.Düğünümüz çok güzel geçti mekan olarak mükemmel evlenecek çiftlere tavsiye ederim kesinlikle.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Şehriyar Tesisleri Kır Düğünleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap