Nazende Düğün Mekanları*

Nazende Düğün Mekanları

1996 yılında Tasarı Davet Organizasyon adıyla kurduğumuz firmamız Bursa genelinde bir çok etkinliğe imza atmıştır.
2009 yılından buyana artık kendi tesisini açarak etkinliklerini kendi evinde gerçekleştirmeye başlamıştır.
Halen bir çok farklı ve elit organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Evlilik, nişan, kına ve sünnet gibi tüm düğün organizasyonlarına hitap etmektedir. Özel hazırlanmış bölümünde ise kır nikahları gerçekleştirmektedir.
2014 yılında kır alanımızın yanına inşa edilen balo salonumuz hizmete girmiştir.
Her iki alanımızda da aynı zamanda iftar yemekleri, şirket toplantıları, seminerler, ürün lansmanları ve okul baloları gibi tüm etkinliklerinize, kendi ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
BE betül Düğün Tarihi: 09/09/2015

Mekan genel ve dizayn olarak osmanlı motifleriyle işli bir yer. Ağır bir düğün yapmak isteyenler için ideal. Operasyon olarak büyük bir ekiple çalışıyorlar. Görsellik açısından şık bi mekan, yeni restorasyon yapılmış. Ulaşım da sorun yaşanmadı. Direkt her yönden toplu taşıma mevcut. 300 kişilik ikramlı bir düğün yaptık, tatlarına bakamadım ama konuklarımız dan olumsuz dönüş olmadı. Garsonların ilgisi ve güler yüzlülüğü yeterliydi. Mekanın kapasitesi 500 kişiye kadar alıyor.

ÇE çetin Düğün Tarihi: 08/08/2015

Kır düğünü konseptinde olan organizasyonumuzda herşey cok güzeldi. memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik güzeldi özellikle yetkililerden serdal bey ile paslaşarak ilerledik. ve cok memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik güzeldi. yemekli organizasyonumuzda 300 kişi konuk ağırladık. yemeklerin tadı sunumu görselliği güzeldi. biz çok memnun kaldık. kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

B&S BENGÜ & SEFA Düğün Tarihi: 02/08/2015

Bursada rahat ve ferah bir mekanda misafirlerimi ağırlamak istiyorum mantığıyla düğün yapmak isterseniz kesinlikle tek geçerim..2015 yılında düğünümüzü burada yaptık o dönemde çalışan garson arkadaşların bahşiş alabilme telaşı ve anlaşmalı fotoğrafçılarının berbat çekimi dışında her şey harikaydı..Müzisyenler ve işletme müdürünün memnun etme telaşı oluşabilecek bütün sorunları kafamızdan silmeye yeterli olmuştu..Teşekkürler Nazende ailesi..

E&O Emel & Ozan Düğün Tarihi: 25/07/2015

300 400 kişi arasında misafirimiz vardı. .Mekan oldukça geniş ve ferah bir atmosferi var. Garsonlar ve hizmet konusunda da bir sorun yaşatmadı bize. Ayrıca merkezi bir konumda yol üzerinde bulunuyor. Pist alanı da yeterince genişti. Bursa'da ki diğer mekanlara oranla süslemeleri olsun organizasyon tarzo olsun daha iyi bir mekan.

AY Ayşegül Düğün Tarihi: 06/09/2014

Düğünümüz kokteyl şeklinde gerçekleşti, Mekanın konsepti Bursada bulunan diğer mekanlardan daha farklı olduğundan hoşumuza gitti ve burayı seçtik. Düğünümüz son derece güzeldi ve başından sonuna herşeyi çok içimize sindi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Nazende Düğün Mekanları ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nazende Düğün Mekanları hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap