Kır Düğünü Bursa

Monalisa Kır Düğünü

Firma kapanmıştır
Monalisa Kır Düğünü

Monalisa Kır Düğünü Hakkında


Yıllardır İnegöl Monalisa Kır Bahçesi olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Her biri konusunda uzman kadromuz, en özel davetleriniz için çalışıyor.


Beyaz tiffany sandalyelerin masalarla buluştuğu açık ve kapalı salonumuzda yaklaşık 1000 kişilik bir hizmeti aynı anda veriyoruz. Asla gecikme yaşamadan düğün organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Çalışan sayımız düğündeki misafir sayısına göre değişiyor.


Kaliteli malzemelerle organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Bu önem verdiğimiz noktalardan biri. Çünkü süslemelerde veya dekorlarda kullanılan süsler ne kadar kaliteli olursa o kadar gösterişli ve hizmet kalitesi yüksek olur. Bizimle özel bir gününüz için çalışıyorsunuz. Dolayısıyla karşınıza gerçekten bunu hak edecek malzemeler çıkarmamız gerekiyor.


Bizim için çok önemli olduğunuz için her şeyin en iyisi için çabalıyoruz. Yemeğinizden süslemesine, orkestrasından servisine kadar size layık olmaya çalışarak iyi bir hizmet veriyoruz. Elimizden gelenin fazlasını da yaptığımız zamanlar oldu. Bu değerli günlerin oldukça farkındayız. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi iyice belirliyor ve planlama sürecimizi ona göre gerçekleştiriyoruz.


Kaliteli ses sistemimiz ve güzel müziklere eşlik edeceğiniz bir düğün organizasyonu gerçekleştiriyorsunuz. Tüm gün yerinizde oturmadan sürekli pistte müziklerle dans ediyorsunuz. Sadece siz değil misafirlerinizde eğlencenize dahil oluyor. Yılların deneyimi ve profesyonel bir ekiple neye uğradığınızı bile şaşırıyorsunuz. Bursa İnegöl Kır Düğünü kapsamında üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz.


Hayallerinizdeki kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirmek zor değil. Profesyonel bir hizmet ve detaylı bir çalışma sonucunda düğün organizasyonunuz sonunda memnun tavırlarla mekanımızdan ayrılıyorsunuz. Bu yüzden farkımızı hissetmek için bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, bu çok kolay! Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz! Rüya gibi bir düğün bir tık kadar uzağınızda sizi bekliyor.

Monalisa Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

Monalisa Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Monalisa Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Monalisa Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Monalisa Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Monalisa Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Monalisa Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Monalisa Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Monalisa Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Monalisa Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Monalisa Kır Düğünü düğün dışında açılışlar, kına, sünnet düğünü, nişan, parti, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.