Keyfet Düğün Davet

E-posta Gönder

  • Mudanya, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Keyfet Düğün Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Keyfet Düğün Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Keyfet Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Keyfet Düğün Davet Sık Sorulan Sorular

Keyfet Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Keyfet Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Keyfet Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Keyfet Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Keyfet Düğün Davet 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Keyfet Düğün Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Keyfet Düğün Davet düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Keyfet Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Keyfet Düğün Davet düğün dışında piknik, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Keyfet Düğün Davet Hakkında

Bursa’da kıymetli dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir düğü hayata geçirmek için sizi Keyfet Düğün Davet’e bekliyoruz!

Bahar ve yaz aylarında havuz kenarında, kışın ise kapalı salonumuzda zengin menümüz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet veriyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet, grup yemekleri ve toplantı organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Mutlu bir yuva kurmak için kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan düğün geleneğinin en iyi şekilde yaşatıldığı adreslerden biri olan Keyfet Düğün Davet’te tecrübeli ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size kaliteli organizasyonlar sunuyoruz. Ayrıca mekânımız Mudanya’da gayet rahat ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Bu sayede değerli misafirleriniz düğününüze gayet rahat bir şekilde katılabilirler.

Doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran yeşilliklerle süslü geniş bahçemizi sizin için ayırdık. Yazın havuz başında kır düğün alanımızda 500, kışın kapalı salonumuzda 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Mutluluğunuza ilk adımı atacağınız Keyfet Düğün & Davet’te en görkemli organizasyonlara sahip olabilirsiniz. Hayata geçirdiğimiz tüm organizasyonları isteğinize göre gerçekleştiriyoruz. Hiçbir zaman unutamayacağınız düğün gününüzün önemini biliyoruz ve eksiksiz olması için titizlikle çalışıyoruz. Biliyoruz ki kalite güveni, güven ise memnuniyeti getirir…

İki mavi bir yeşil dediğimiz güzel manzaramızla unutulmaz bir organizasyonu hayata geçiriyoruz. Birlikte daha nice mutlu davetlerde buluşmak ve tatlı telaşınıza ortak olmak istiyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak ve değerli misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğlenerek geçireceğiniz davetinizi Bursa kır düğünü mekânları arasından Keyfet Düğün & Davet’te hayata geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmek oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Hayallerinizi dinlemek ve gerçekleştirmek için sizleri Havuzbaşı Keyfet Düğün&Davet’e bekliyoruz!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.