Kır Düğünü Bursa

Havuzlu Park Balo Davet

Havuzlu Park Balo Davet

Havuzlu Park Balo Davet Hakkında

Bursa Yıldırım kır düğün salonlarından Havuzlu Park Balo’ya hoş geldiniz! Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe hizmet veren deneyimli organizasyon ekibimizle sizi yeni mekanımıza bekliyoruz. Sadece açık alandan oluşan mekanımız oldukça geniş bir davetli kapasitesine sahip. Bizi tercih ederek bugüne kadar 500’den fazla düğüne ev sahipliği yapan bir ekiple çalışabilirsiniz.

Davet Alanları

Havuzlu Park Balo 1 adet açık davet alanıyla kapılarını açıyor. Havuz başı özelliğiyle öne çıkan açık davet alanımız katılımcısı çok olan düğünler için oldukça uygun. Mekanımızda 2.500 kişilik düğünler gerçekleştirebiliyoruz. Buna ek olarak mekanımızda ferah bir dans pisti de bulunuyor. Davet alanımızın etrafı ağaçlarla kaplı olduğundan kendinizi şehirden izole etme fırsatı bulacaksınız.

Dekorasyon

Havuzlu Park Balo Davet’te konuklarınızı 8 ila 10 kişilik yuvarlak banket masalarıyla karşılıyoruz. Masalarımızı havuzumuzun çevresine yerleştiriyor, tüm misafirlerinizin havuz başı deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Mekan dekorasyonunda standart süsleme seçeneği sunuyoruz. Sandalyelerimizi beyaz kumaşlarla giydiriyor ve şık bir görünüm elde ediyoruz. Çiftimiz isterse dışarıdan organizasyon firması getirerek standart süslemenin dışına çıkabilirler.

Düğününüzü standart dekorasyon yerine farklı bir konseptte gerçekleştirmek isterseniz dilediğiniz sandalye modelini kullanabilir, masalarımızı arzu ettiğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Yemek servisi için supla kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Örneğin jardinyer, cam vazo ve çiçek buketlerinden yardım alabilirsiniz. Mekanımızda gelin yolu dekorasyonu için de yeterli alanımız bulunuyor. Gelin yolunda kırmızı halı kullanıyor, beyaz çiçekler ve mumlardan faydalanıyoruz.

Hizmetler

Bursa kır düğünü organizasyonları için şu hizmetleri sağlıyoruz:

●Geline havuz manzaralı bir hazırlık odası tahsis ediyoruz.
●Ses ve ışık sistemleri mekanımızda hazır bulunuyor. Bu sistemleri dilerseniz dışarıdan da getirebilirsiniz.
●250 ila 500 araçlık otoparkımızda vale hizmeti de veriyoruz.
●Herhangi bir yağış durumuyla karşılaşırsak önlemimizi alıyor ve düğüne devam ediyoruz.
●Organizasyon sorumlumuz planlama süreci boyunca yanınızda oluyor.
●Düğün paketi kapsamında yemek servisi olsa da isteyen çiftler dışarıdan catering firması getirebilirler.
●Menülerde isteğe göre değişiklik yapabiliyoruz.

Yiyecek / İçecek

Bursa Havuzlu Park Davet’te anlaşmalı catering firmamız aracılığıyla çiftlere lezzetli düğün menüleri sunuyoruz. Misafirlerinize ana yemekli bir menü ikram etmeyi planlıyorsanız 10 çeşit ana yemek menümüz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ana yemek alternatiflerimiz arasında kırmızı ve beyaz et menüleri yer alıyor. Arzu ederseniz 4 farklı kokteyl menümüzden birini de tercih edebilirsiniz.

‘’Hayallerinizi gerçekleştirmeye talibiz.’’ sloganıyla hizmet veren Havuzlu Park Balo ferah alanı ve davetli kapasitesiyle öne çıkıyor. Zengin menülerimiz ve kapsamlı hizmetlerimiz de mekanımızın tercih sebebi olmasını sağlıyor. Havuzlu Park Davet düğün fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız yan taraftaki ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz telefon numarasını çevirerek de ekibimize ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Havuzlu Park Balo Davet Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Havuzlu Park Balo Davet Sıkça Sorulan Sorular

Havuzlu Park Balo Davet düğün fiyatları ne kadar?

Havuzlu Park Balo Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Havuzlu Park Balo Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Havuzlu Park Balo Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Havuzlu Park Balo Davet 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Havuzlu Park Balo Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Havuzlu Park Balo Davet düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.