Cevahir Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cevahir Kır Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Cevahir Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Cevahir Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Panaromik manzara Park manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cevahir Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Cevahir Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Cevahir Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cevahir Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Cevahir Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cevahir Kır Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cevahir Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cevahir Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Cevahir Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cevahir Kır Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, açılışlar, parti, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, piknik ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cevahir Kır Bahçesi Hakkında

2017 yılında tüm hazırlıklarını tamamlayarak faaliyete açtığımız mekanımızı hala ilk günkü motivasyonumuzla işletiyoruz. Cevahir Kır Bahçesi adı ile hizmet verdiğimiz tesisimiz İnegöl Kültür Parkı içerisinde doğa ile iç içe bir konumda bulunuyor. Burada kır düğünleri ve nişan törenleri başta olmak üzere tüm özel gün ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

İnegöl kır düğünü mekanları arasında yer alan tesisimizde sahip olduğumuz imkanlar sayesinde gelin ve damatlar tarafından çokça tercih ediliyoruz. Çok geniş bir alana kurulu olan kır bahçemizde davet düzeninde 1.000 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde bu sayı daha da artıyor. Ağaçlarla çevrili bahçede temiz hava ve konforlu bir atmosferle konuklarımızı karşılıyoruz.

Aile fertleri ve yakın dostlar arasında samimi ve daha butik çapta bir kutlamaya sahip olmak isterseniz 50-100 kişilik kapalı alan seçeneğimiz de mevcut. Bahçemizin bir bölümünde yer alan çadır konseptli yüksek tavanı olan ve etrafı tamamen camla kaplı davet alanımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Kır düğünlerine en uygun dekorasyonun sade ve modern tarzların birleşimi ile ortaya çıktığını düşünüyoruz. Ortamın doğallığına uyum sağlamak için genel itibariyle beyaz rengini tercih ediyoruz. Oturma düzenini 8-10 kişilik yuvarlak masalar ve yeni model napolyon sandalyeler ile oluşturuyoruz. Arzu eden çiftlere ayakta nikah seremonisi düzenliyor, çiçekli tak ve kürsü ile güzel bir ambiyans oluşturuyoruz.

Hizmetler

Cevahir Kır Bahçesi’ni hayatlarının en önemli günlerinden birini geçirmek üzere tercih eden çiftlere benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Düğünün tüm küçük veya büyük detaylarıyla dikkatle ilgileniyor, çiftlerin tercihlerine göre planlamamızı yapıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemlerimiz sayesinde deneyimli orkestramızın yaptığı müziği bahçenin her bölgesine eşit şekilde duyuruyor, tüm davetlilerin eğlenmesini sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Cevahir Bahçe ailesi olarak tesisimizde hem organizasyonlar hem de günlük ziyaretler için kaliteli bir yiyecek ve içecek servisi sunuyoruz. Profesyonel mutfağımızda çalışan tecrübeli aşçılarımız maharetlerine güveniyor, lezzet açısından hep iyi geri dönüşler alıyoruz. Düğünleri çiftin bütçesine göre yemekli, yemeksiz veya kokteyl ikramları ile gerçekleştirebiliyoruz. Organizasyondan önce set menüler arasından tercih yapmalarına yardımcı oluyoruz.

İnegöl kır bahçesi düğün mekanları arasından hem sunduğumuz hizmetin kalitesi hem de işimizi severek yapmamız sayesinde sıyrılıyoruz. Eğer siz de bol eğlenceli eksiksiz bir Cevahir Kır Bahçesi düğününe sahip olmak isterseniz yapmanız gereken basit. Sayfa üzerindeki numaramızı arayarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, fiyat ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    İnegöl Kültür Parkı Cevahir Kır Bahçesi İnegöl/ Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cevahir Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.