Kır Düğünü Bursa

Bahçe Cevahir

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahçe Cevahir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bahçe Cevahir Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Bahçe Cevahir Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Bahçe Cevahir Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Cevahir düğün fiyatları ne kadar?

Bahçe Cevahir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bahçe Cevahir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bahçe Cevahir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bahçe Cevahir 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bahçe Cevahir düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bahçe Cevahir düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Bahçe Cevahir düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçe Cevahir düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, açılışlar, parti, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, piknik ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Bahçe Cevahir Hakkında

2017 yılında tüm hazırlıklarını tamamlayarak faaliyete açtığımız mekanımızı hala ilk günkü motivasyonumuzla işletiyoruz. Cevahir Kır Bahçesi adı ile hizmet verdiğimiz tesisimiz İnegöl Kültür Parkı içerisinde doğa ile iç içe bir konumda bulunuyor. Burada kır düğünleri ve nişan törenleri başta olmak üzere tüm özel gün ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

İnegöl kır düğünü mekanları arasında yer alan tesisimizde sahip olduğumuz imkanlar sayesinde gelin ve damatlar tarafından çokça tercih ediliyoruz. Çok geniş bir alana kurulu olan kır bahçemizde davet düzeninde 1.000 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde bu sayı daha da artıyor. Ağaçlarla çevrili bahçede temiz hava ve konforlu bir atmosferle konuklarımızı karşılıyoruz.

Aile fertleri ve yakın dostlar arasında samimi ve daha butik çapta bir kutlamaya sahip olmak isterseniz 50-100 kişilik kapalı alan seçeneğimiz de mevcut. Bahçemizin bir bölümünde yer alan çadır konseptli yüksek tavanı olan ve etrafı tamamen camla kaplı davet alanımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Kır düğünlerine en uygun dekorasyonun sade ve modern tarzların birleşimi ile ortaya çıktığını düşünüyoruz. Ortamın doğallığına uyum sağlamak için genel itibariyle beyaz rengini tercih ediyoruz. Oturma düzenini 8-10 kişilik yuvarlak masalar ve yeni model napolyon sandalyeler ile oluşturuyoruz. Arzu eden çiftlere ayakta nikah seremonisi düzenliyor, çiçekli tak ve kürsü ile güzel bir ambiyans oluşturuyoruz.

Hizmetler

Cevahir Kır Bahçesi’ni hayatlarının en önemli günlerinden birini geçirmek üzere tercih eden çiftlere benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Düğünün tüm küçük veya büyük detaylarıyla dikkatle ilgileniyor, çiftlerin tercihlerine göre planlamamızı yapıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemlerimiz sayesinde deneyimli orkestramızın yaptığı müziği bahçenin her bölgesine eşit şekilde duyuruyor, tüm davetlilerin eğlenmesini sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Cevahir Bahçe ailesi olarak tesisimizde hem organizasyonlar hem de günlük ziyaretler için kaliteli bir yiyecek ve içecek servisi sunuyoruz. Profesyonel mutfağımızda çalışan tecrübeli aşçılarımız maharetlerine güveniyor, lezzet açısından hep iyi geri dönüşler alıyoruz. Düğünleri çiftin bütçesine göre yemekli, yemeksiz veya kokteyl ikramları ile gerçekleştirebiliyoruz. Organizasyondan önce set menüler arasından tercih yapmalarına yardımcı oluyoruz.

İnegöl kır bahçesi düğün mekanları arasından hem sunduğumuz hizmetin kalitesi hem de işimizi severek yapmamız sayesinde sıyrılıyoruz. Eğer siz de bol eğlenceli eksiksiz bir Cevahir Kır Bahçesi düğününe sahip olmak isterseniz yapmanız gereken basit. Sayfa üzerindeki numaramızı arayarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, fiyat ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  İnegöl Kültür Parkı Cevahir Kır Bahçesi İnegöl/ Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Bahçe Cevahir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.