Kır Düğünü Bursa

Anadolu Et Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Zehra & Faruk

Düğün Tarihi: 30.07.2016

Kır düğünü için mekan arıyorduk, biraz da prestijli bir yer bakıyorduk, arkadaşlarımızın önerisiyle Anadolu Et'e gittik, açıkçası mekanı biliyorduk ve markaya güveniyorduk ama düğün yaptığını hiç duymamıştık. Bir de bahçesinde düğün nasıl olacak diye düşünmüştük meğer bir de arka bahçesi varmış ki... devam 

Anadolu Et Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Anadolu Et Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Anadolu Et Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Anadolu Et Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Et Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Anadolu Et Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Anadolu Et Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anadolu Et Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Anadolu Et Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Anadolu Et Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Anadolu Et Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Anadolu Et Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Anadolu Et Kır Bahçesi düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü, nişan, piknik, bayi toplantısı, kına, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Anadolu Et Kır Bahçesi Hakkında

1996 yılında Anadolu Et Lokantası Bursa adıyla kurulduk. 23 yıllık bir işletme olarak, lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi haline geldik. Kurucu neslin ardından ikinci nesil de ekibe katılınca başarımız katlanarak devam etti.

Restoranımız 4 farklı bölümden oluşuyor. Tek bir kapı ardında birbirinden bağımsız restoranlar barındırıyor. Her bir bölüm en ince ayrıntısına kadar dekore edildi. Konseptleri içeriğe uygun belirledik. Mevsimsel menü ve sistemin uygulandığı “Marina Balık” en taze mevsimlik balıklarıyla hizmet veriyor. Bir kış bahçesi bile var. Üst katta Mumbar Lezzet Galerisi’nde “Ocak Başı” ile de hizmet veriyoruz. Mumbar dolmadan soğan kebabına, haspir çorbadan muhtebele kadar değişik tatlara yer veriyoruz.

Bademli’nin muhteşem atmosferinde kır düğünü hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Geniş bir alana yayılan çim bahçe içinde kandil ışıklarıyla dolu bir mekanız. Böyle bir yerde düğününüzü yaşamak
istemez miydiniz? Üstelik harika lezzetlerle birlikte… 500 kişilik oturma kapasiteli alanımızda lezzet ve kalite odağıyla uzun yıllardır memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Özellikle yaz ve bahar aylarında organize edilen kır düğünleri için her detaya hakimiz. Menüler, düğün sahipleri ve davetliler için özel olarak tasarılar yapıyoruz. Ara sıcak ve ana yemeklerde ağır alternatiflerin yer verilmediği menüler, tatlı seçenekleri ve düğün pastası ile planı tamamlıyoruz.

Manzaramız, açık havanın tüm imkanını bulunduruyor. 1996 yılından bu yana, bu günler için çalıştık. Bu yüzden emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Yeşilin beyazla uyumunu göreceğiniz düğün organizasyonunuz için hazırız. Eğer siz de hazırsanız tek yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçmek. Böylece hayal ettiğiniz Bursa kır düğünü konseptinizi gerçekleştirebiliriz. Viyana’ya kadar uzanan tecrübeyle dolu bir tesis olarak hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve günün sonunda da mutlu ayrılmanızı istiyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Eski Mudanya Yolu Caddesi No:8 Bademli

 • Adres tarifi:

  Bademli girişinde ki mekanımıza araçla gelenler Mudanya Yolu üzerinde Geçit mevkiini geçtikten sonra bademli sapağına sapmaları gerekir, Bademliye döndükten sonra 150 metre sağda yer alan işletmemiz yol üzerindedir. <br/><br/>Toplu taşıma ile gelecekler için Organize sanayi tren hattına binip organize sanayi durağında inmeniz ve oradan B-36 bademli araçlarına binmeniz gerekiyor. Bademli sapağına girdiğinde ilk durakta inebilirsiniz.

 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Et Kır Bahçesi Yol Haritası

Anadolu Et Kır Bahçesi Düğün Yorumları (1)

Zehra & Faruk

Düğün Tarihi: 30.07.2016

Kır düğünü için mekan arıyorduk, biraz da prestijli bir yer bakıyorduk, arkadaşlarımızın önerisiyle Anadolu Et'e gittik, açıkçası mekanı biliyorduk ve markaya güveniyorduk ama düğün yaptığını hiç duymamıştık. Bir de bahçesinde düğün nasıl olacak diye düşünmüştük meğer bir de arka bahçesi varmış ki... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.