Ümit'in Yeri

E-posta Gönder

 • Finike, Antalya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Ümit'in Yeri
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Ümit'in Yeri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ümit'in Yeri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ümit'in Yeri Sık Sorulan Sorular

Ümit'in Yeri düğün fiyatları ne kadar?

Ümit'in Yeri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ümit'in Yeri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ümit'in Yeri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ümit'in Yeri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ümit'in Yeri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ümit'in Yeri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ümit'in Yeri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ümit'in Yeri düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ümit'in Yeri Hakkında

Kaliteli ve kusursuz bir organizasyonla özel günlerinizi kutlamak istemez misiniz?

Ümit’in Yeri Hasyurt olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın Finike ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, çiftlere unutamayacağı bir organizasyon yaşatmak için titizlikle çalışıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler ve aileler tarafından tercih edilen kır düğünü mekânıyız. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan organizasyonları, nikâh sonrası aile yemeği, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine ev sahipliği yapıyoruz.

Teknolojik alt yapıya sahip olan bir iletmeyiz. Özel günlerde özel ışık sistemi ve ses sitemi kurulumu yapıyoruz. Sahne kurulumunu kaliteli ekipmanlarca yapıyor, gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Profesyonel orkestra ve ses sanatçımız düğün sektöründe faaliyet gösterdiğinden dolayı gün boyu güncel ve eğlenceli şarkılar eşliğinde eğlenmenizi sağlıyor. Salona giriş ve ilk dans şarkınızı seçebilir, yıllar geçse de unutamayacağınız romantik anlara sahip olabilirsiniz.

Palmiyeler ve yeşil bitkilerin olduğu kır alanımızı size özel süslemelerle hazırlıyoruz. Davetli sayınızı öğreniyor, 8 kişilik yuvarlak masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunarak seçtiğiniz renkte gelin damat masanızı süslüyoruz. Konsept Kına gelenizi konsept bir organizasyon yaparak geçirmek istiyorsanız kına tahtı ve kına aksesuarlarla bahçe ve salonumuzu süslüyoruz.

Yemekli bir organizasyon geçirmek isteyen çiftlere özel menüler hazırlıyoruz. Her damat tadına uyumlu yemeklerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimiz ürünleri kullanarak yapıyor ve sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Ümit’in Yeri Hasyurt olarak konumumuz itibariyle misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Otoparkımız geniş olduğundan dolayı park sorunu yaşamadan aracınızı güvenli bir şekilde park edebileceksiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sahil Şeridi Kumluca/Finike Yolu Hasyurt

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ümit'in Yeri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.