Kır Düğünü Antalya

Susa Beach Park Restaurant

  • Kapasite
    100 - 400 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Susa Beach Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Susa Beach Park Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 400

Susa Beach Park Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Dere kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Susa Beach Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Susa Beach Park Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Susa Beach Park Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.Susa Beach Park Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.

Susa Beach Park Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Susa Beach Park Restaurant 100 kişiden 400 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Susa Beach Park Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Susa Beach Park Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Susa Beach Park Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Susa Beach Park Restaurant düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, kına, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Susa Beach Park Restaurant Hakkında

Alışılmışın dışında bir düğün organizasyonu geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Susa Beach Park Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın en güzel plajlarına sahip olan Alanya’da faaliyet gösteriyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor, farklı konseptlerle her sene çiftlere farklı alternatifler sunuyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, sünnet düğünlerine de ev sağlığı yapıyoruz.

Güneşin batışına karşı kumsalda kilise nikâhı konseptinde düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Rustik konseptte tak kuruyor, ince kum olan kumsalımıza tifanny sandalyeleri deniz manzarasına karşı konumlandırıyoruz. Canlı ve yapay çiçeklerle kumsalımıza giden yolu süslüyor, aynı çiçeklerle takı da süslüyoruz.

Kır düğünü konseptinde bir gün geçirmek istiyorsanız geniş çim alanımıza davetli sayınıza uygun olarak yuvarlak 8 kişilik masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, seçtiğiniz renkle doğru orantılı aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Konsept bir organizasyon geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından temin ettiğimiz süslemelerle tarzınızı kır bahçemize yansıtıyoruz.

Yemekli düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız her damak tadına uyumlu menüler oluşturuyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerde kaliteli ürünler kullanıyor, yemekleri sıcak ve güler yüzlü bir şekilde misafirlerinize servis ediyoruz.

Susa Beach Park Restaurant Alanya olarak çiftlerin tavsiyeleri ve referansları dolayısıyla özel gün kutlamaları için tercih edilen bir adresiz. Sahne kurulumunu son teknolojik ekipmanlarca yaptığımızdan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğleneceksiniz. Düğün sektöründe profesyonel orkestramızla birlikte eğlenceli şarkılarda oynayabilecek yorulsanız dahi oturmak istemeyeceksiniz. Aile ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu özel gününüzü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Demirtaş, Alanya, Demirtaş Mahallesi, 07430 Alanya/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Susa Beach Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.