Kurşunlu Saklı Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kurşunlu Saklı Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kurşunlu Saklı Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kurşunlu Saklı Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Dere kenarında Orman içinde
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kurşunlu Saklı Bahçe Sık Sorulan Sorular

Kurşunlu Saklı Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Kurşunlu Saklı Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kurşunlu Saklı Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kurşunlu Saklı Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kurşunlu Saklı Bahçe 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kurşunlu Saklı Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kurşunlu Saklı Bahçe düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Kurşunlu Saklı Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kurşunlu Saklı Bahçe düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, parti, bayi toplantısı, açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, piknik, kurumsal etkinlikler, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kurşunlu Saklı Bahçe Hakkında

Doğa manzarası eşliğinde alışılmışın dışında bir düğün organizasyonu geçirmek isteyen çiftlerimizi Kurşunlu Saklı Bahçeye davet ediyoruz. Uzun yıllar boyunca Antalya’nın en doğal noktalarından birinde hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sanki küçük bir amazon ormanı gibi bulacağınız Kurşun Şelalesi manzarasında ufak patikalardan yürüyerek Kır bahçemize ulaşabilirsiniz. Özel gülerde de hizmet veren tesisimizde güler yüzlü bir şekilde organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, doğum günü ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Yüksek ağaçların altında bulunan kır bahçemiz çim alandan oluşmaktadır. Çocuklu anne ve babalar çocuklar oyun parkımızda güvenli bir şekilde oynarken rahatça eğlenebilmelerini sağlıyoruz. Şehir merkeze yakın lokasyonda olduğumuzdan dolayı ulaşım sıkıntısı çekmeden mekânımıza gelebileceksiniz. Otopark sıkıntısı yaşamadan aracınızın güvenli bir şekilde park ederek gönül rahatlığıyla güzel bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Dikdörtgen masa ve sandalyelerimizi davetli sayınıza uygun olarak yerleştiriyoruz. Geniş oyun pistimizin etrafına yerleştirdiğimiz masaları pisti görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Gelin ve damat masasını da aynı şekilde konumlandırarak süslemeye hazır hâle getiriyoruz.

Süslemelerimizden bahsetmek gerekirse; çiftin isteğine uygun olan masa ve sandalye giydirmeleri yapıyoruz. Masa örtülerinde renk alternatifi sunarak her tarzda modeller sunuyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarıyla birlikte süsleme imkânı da tanıyoruz. Böylece kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonu düzenleyeceksiniz kına tahtı kına süslemelerini bindallı ve kaftanınıza uygun renk ve desende seçebileceksiniz.

Antalya Kurşunlu Saklı Bahçe olarak yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlere özel menüler oluşturuyoruz. Her damak tadına uygun olan lezzetlerimizi bir araya getiriyor organizasyon esnasında misafirlere güler yüzlü bir şekilde sunum yapıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kurşunlu Şelalesi 1.km Üstü / Topallı Köyü

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kurşunlu Saklı Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.