Kuğulu Park Dolce Mira

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kuğulu Park Dolce Mira
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kuğulu Park Dolce Mira Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kuğulu Park Dolce Mira Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Deniz kenarında Orman içinde Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kuğulu Park Dolce Mira Sık Sorulan Sorular

Kuğulu Park Dolce Mira düğün fiyatları ne kadar?

Kuğulu Park Dolce Mira düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kuğulu Park Dolce Mira düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kuğulu Park Dolce Mira kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kuğulu Park Dolce Mira 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kuğulu Park Dolce Mira düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kuğulu Park Dolce Mira düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Kuğulu Park Dolce Mira düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuğulu Park Dolce Mira düğün dışında doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kuğulu Park Dolce Mira Hakkında

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Kuğulu Park Dolce Mira ailesi olarak ilk sorumuz bu oluyor! Görüşmelerimizde tarzınız, beklentileriniz ve sizin hakkınızda fikir sahibi oluyoruz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir gece tasarlıyoruz.

İlk olarak da kapalı ve açık alanlarımızdan konseptinize uygun olanı tercih ediyoruz. Kır düğünleriniz için 2 adet terasımızdan birini dekore ediyoruz ve Antalya falezlerinin üzerinde sizi doğayla buluşturuyor. Deniz ve orman manzarası eşliğinde geceniz bahar kokularıyla doluyor. Kapalı salonumuzda ise kış düğünlerini tasarlıyoruz. Üstelik yine eşsiz manzara eşliğinde huzurlu bir salon düğünü konsepti yaratıyoruz… Dilediğiniz detayların tümüyle karşılaşacak ve davet alanına adım attığınızda anda bütün yorgunluğunuzu unutacaksınız!

Büyüleyici atmosferde; yuvarlak masalar ve zarif sırt detaylı beyaz sandalyelerle konuklarınız için davet alanı stilize ediyoruz. Birbirinden şık aksesuarlarla tamamlanan masalar ziyafet alanlarına dönüşüyor. Temiz ve şık görüntüyü sağlayan ise beyaz masa örtüleri üzerine konseptiniz renklerindeki kumaş detaylardır.

Nikâh masası veya ayakta nikâh platformu da düzenliyoruz. Salonumuzun bütün konuklarınız tarafından görülebileceği bir noktasına yerleştirdiğimiz alan; gelin yolundan geçerek geleceksiniz! Kendinizi özel hissetmeniz için dizayn edilen davet alanının şıklığı uzun yıllar konuşulacak.

Kuğulu Park Dolce Mira Antalya’da düğünlerine ev sahipliği yaptığı çiftlerin konuklarını da en iyi şekilde ağırlıyoruz. Dünya mutfağından eşsiz tatlar sunuyoruz. Karşılama ikramları, kokteyller, ara sıcak, ana yemek ve seremoni halinde geçen pasta sunumları ile uzun bir yemek listesi servisimiz oluyor.

Kır düğünlerinizi taçlandıran müzik de gece boyunca eğlencenize eşlik ediyor… İstediğiniz müzik tarzında bir grupla gecenizi eğlenceli kılabileceğimizi de unutmayın.

Siz de Antalya kır düğünü mekanları arasında bir arayış içerisindeyseniz, Kuğulu Park Dolce Mira iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Konyaaltı Cad Atatürk Parkı Meteoroloji Karşısı Kuğulu Park

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuğulu Park Dolce Mira Yol Haritası

Kuğulu Park Dolce Mira Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

3,7

Kalite

Personel

İletişim

Ayşeğül & Bahadır

Düğün Tarihi: 15.06.201915 haziranda kızımın nişanını burada yaptım iki sanatçı eşsiz manzarası ve sabah 3 e kadar süren eğlencesi ile gerçekten bizleri mutlu etti hayati bey sultan hanım ve tüm ekibine teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.