Kır Düğünü Antalya

Kimera Lounge Boutique Hotel

Firma artık düğün yapmıyor
  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL

Kimera Lounge Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kimera Lounge Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Kimera Lounge Boutique Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Doğa manzaralı

Kimera Lounge Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kimera Lounge Boutique Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kimera Lounge Boutique Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kimera Lounge Boutique Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kimera Lounge Boutique Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kimera Lounge Boutique Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kimera Lounge Boutique Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kimera Lounge Boutique Hotel düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Kimera Lounge Boutique Hotel Hakkında

Kimera ailesi olarak doğa ile iç içe olan tesisimizde evlenecek olan çiftlerimize rüya gibi bir gece yaşatıyoruz. Kimera Hotel Çıralı Antalya olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, hali hazırda verdiğimiz konaklama hizmetimiz dışında özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Tesisimiz kır düğünü veya sahil başında kokteyl yapmak isteyenler için uygundur. Biz de çiftlerin hayallerini süsleyen bir organizasyon geçirmeleri için titizlikle çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz ev davet alanlarımızdan bahsedecek olursak;

-Yemyeşil ağaçların çevrelediği kır bahçemiz, mavi ve yeşillik bütünlüğüne bayılacağınız havuz başımız ve otelimize ait plajımızda istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz. Bahçemizin kapasitesi yemek düzeninde 100 kişiyi ağırlayabileceğimi genişlikte olduğundan dolayı genellikle butik organizasyonlar için oldukça tercih edilen bir adresiz.

-Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir konseptte kutlama gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor bu doğrultuda organizasyon gerçekleştireceğimiz davet alanını belirliyoruz. Masa ve sandalyelerin yerleşim planını davetli sayınızda doğru orantıda yapıyor, herkesin konforlu bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

-Siz sadece son hazırlıkları yapın detayları bize bırakın. Otelimizle ortaklık kurduğumuz organizasyon firmalarından süsleme, aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Yemekli organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız masa ve sandalye giydirmelerinde istediğiniz renk tonlarını seçebileceksiniz. Plaj düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız deniz manzarasına karşı yerleştirdiğimiz dekoru arka fon olarak kullanarak yıllar geçse de bu anı tekrardan yaşayacağınız fotoğraflar çektirebilirsiniz.

-Her damak zevkine uygun Akdeniz’in eşsiz lezzetleriyle hizmetinizdeyiz. Yemekli düğün organizasyonlarda sizin isteğiniz üzerine şekillenen menüler hazırlıyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, güler yüzümüzle sıcak servis ediyoruz.

Eğer siz de doğa manzarasına karşı alışılmışın dışında bir organizasyonla bizim ev sahipliğimizde dünya evine girmek istiyorsanız sayfa üzerinden bize ulaşarak Kimera Hotel Çıralı iletişim bilgisine sahip olabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.