Gölbaşı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gölbaşı Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Gölbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Gölbaşı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında Şehir merkezinde Teras
Manzara
Göl manzaralı Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Gölbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gölbaşı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gölbaşı Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Tüm Sorular

Gölbaşı Restaurant Hakkında

Gölbaşı Restaurant, 20 yılı aşan hizmet sektörü deneyimine sahip bir ekibin yeni markası. 1 yıldır Antalya Muratpaşa’da faaliyet gösteriyoruz. Restoran kimliğimiz sayesinde lezzet dolu düğün ve davetlerin adresi oluyoruz. Hem açık hem de kapalı davet alanı imkanı sunmamız da en çok beğeni toplayan yönlerimizden biri. Göl kenarında yer alan bir mekanda dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz davet menüleriyle bir kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz Gölbaşı Restaurant’a davetlisiniz.

Davet Alanları

Gölbaşı Restaurant Kır Düğün Bahçesi, şehir merkezinde ama doğayla iç içe bir mekan. Adımızı göl kenarında bulunmamızdan alıyoruz. Mekanımızda düğün ve davetleriniz için 1 adet kapalı alan, 1 adet de açık teras ile hizmet veriyoruz. 2 alanımızın da kendine özel dans pisti bulunuyor. Kapalı alanımızda yemekli düzende 70, kokteyl düzeninde 150 kişi ağırlayabiliyoruz. Terasımızda ise 110 kişilik yemek, 200 kişilik de kokteyl kapasitemiz var.

Dekorasyon

●Terasımızda koyu kahverengi rattan masa ve sandalye takımlarıyla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Bej runner örtüler örttüğümüz masalarımızda kırmızı güllerle süsleme yapıyoruz.
●Kapalı salonumuzda ceviz ağacından yapılma masalara ve bej kumaş kaplama chester koltuklara yer veriyoruz. Modern çizgilere göre dekore edilen bu salonda ahşap döşeme detayları, prizma biçimli aplikler ve asma yapraklarından süslemeler göze çarpıyor.

Hizmetler

Gölbaşı Restaurant davet ve kır düğünleriniz için özenle oluşturulmuş bir hizmet yelpazesine sahip. Her türlü imkana yer verilerek donatılmış gelin odamızda çiftlerimizi karşılıyoruz. Şenlik havasında geçen bir düğün için mekanımızda havai fişek imkanı bulunuyor. Ayrıca misafirlerinizin güvenle araçlarını bırakabileceği bir otopark da mekanımızda mevcut. Yemekli düğünleriniz için ekstra menü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İkram edilecek yemeklere daha rahat karar verebilmek için menü tadımına katılabilirsiniz.

Gölbaşı’nda rüyalar gerçek olur! Misafirlerimizi her gün yeni lezzetlerle buluşturduğumuz restoranımızda kır düğünlerine taptaze bir dokunuş katıyoruz. Nezih atmosferimizde, huzur verici göl ve doğa manzarası eşliğinde dinlendirici bir kır düğünü için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz. Ayrıca yandaki formu doldurup bize göndererek de Gölbaşı Restaurant kır düğünü fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Ödeme kolaylıklarımız ve erken rezervasyon avantajlarımız bulunuyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Meltem Mah., Dumlupınar Bulvarı Atatürk Kültür Parkı İçi D:329, 07030 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gölbaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.