Kır Düğünü Antalya

Divalanya Recreation Center

0242 255 54 46
 • Kapasite
  100 - 4500 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Havuz başı alanı var.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Büyük gelin odası veriliyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Divalanya Recreation Center Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Divalanya Recreation Center Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 4500

Divalanya Recreation Center Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Divalanya Recreation Center Sıkça Sorulan Sorular

Divalanya Recreation Center düğün fiyatları ne kadar?

Divalanya Recreation Center düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Divalanya Recreation Center düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Divalanya Recreation Center kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Divalanya Recreation Center 100 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Divalanya Recreation Center düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Divalanya Recreation Center düğününüz için yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Divalanya Recreation Center düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Divalanya Recreation Center düğün dışında parti, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Divalanya Recreation Center Hakkında

Divalanya Reaction Center, yemyeşil ağaçlarla çevrili ve havuzlu bahçesinde sizleri bir kır düğünü rüyasına davet ediyor. 2019 yılından beri sektörde deneyimi olan işletmemizde, yüksek hizmet kalitesi ve özenle dekore edilmiş davet alanlarıyla ayrıcalıklı bir düğün yaşamanızı sağlıyoruz. Kutlamalarınız için kullandığımız açık ve kapalı olmak üzere 2 davet alanımız bulunuyor. İsterseniz yemekli tercih edebileceğiniz düğünleriniz için de birbirinden lezzetli ikramlarımız mevcut.

Davet Alanları

Açık davet alanımızda 3.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyoruz. Uzun davetli listeleriniz için doğru bir tercih olan bahçemizdeki düğünlerinizi yarı olimpik havuzumuzun başında gerçekleştiriyoruz. Doğal çim zeminli bahçemiz, ağaçların arasında yer alıyor ve yemyeşil bir doğa manzarasına sahip. Bahçemizde bulunan sahnemizde ise sizi eğlenceye doyuracak ses ve ışık sistemlerimizi kullanıyoruz.

Kapalı davet alanımızda ise 300 kişilik davetli kapasitesiyle hizmet veriyoruz. Salonumuzun bir tarafını kaplayan, açılır kapanır camları ile ferah bir atmosfer oluşmasını sağlıyoruz. Camlarımı sayesinde havuz ve doğa manzarasını içine alan salonumuz, kır düğünü ruhunun içerde de devam etmesini sağlıyor. Ayrıca, salonumuzda gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir de dans pistimiz yer alıyor.

Dekorasyon

Dekorasyonumuzda doğa manzarasını öne çıkaran sade şık bir çizgi takip ediyoruz. 8 kişilik yuvarlak masalarımıza beyaz tiffany sandalyeler eşlik ediyor. Standart organizasyon süslemelerimizde beyaz örtü ve dekorasyon ürünü seçeneklerimiz bulunuyor. Ağırlıklı olarak beyaz renk tercih edilirken, isteğinize göre de arka fon sağlıyoruz. Ayakta nikah seremonileri ise bistro veya kürsü kullanıyoruz.

Hizmetler

Antalya’da kır düğünü mekanları arasında havuz başı konsepti ve yeşillikler içindeki davet alanlarıyla öne çıkan mekanımız sunduğu hizmet seçenekleriyle de fark yaratıyor:

●Ses, ışık ve sahne hizmetleri
●Canlı müzik
●DJ/orkestra
●Organizasyon sorumlusu
●Organizasyon firması getirme
●Yemek servisi
●Menü tadımı
●Hazırlık odası
●Fotoğrafçı getirme
●100 araç kapasiteli otopark

Yiyecek / İçecek

Düğününüzde sizleri eğlenceye olduğu kadar lezzete de doyurmayı vaad ediyoruz. İkramlarımız, alanında tecrübeli çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanıyor ve servis ediliyor. Ana yemekli menü veya kokteyl menü şeklinde tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz var. Tercih edeceğiniz tip menüyü seçeneklerimiz arasından isteğinize göre oluşturabiliyorsunuz. İçecek tercihi olarak da meşrubatlarımızın dışında alkollü içecek servisimiz de mevcut.

Alanya kır düğünü mekanları arasında sunduğu hizmetler ve lüks davet alanlarıyla ayrıcalıklı bir yere sahip olan Divalanya Reaction Center, sizlere unutulmak bir düğün teklif ediyor! Her düğüne özenle hazırlandığımız ve kusursuz bir kutlama geçirmenizi amaçladığımız işletmemizde eşsiz organizasyonlara imza atıyoruz. “Düğün dostuyuz!” diyor ve hayallerinizi güzelleştirmek istiyoruz. Erken rezervasyon ve ödeme kolaylıklarından faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon::

  0242 255 54 46

 • Adres::

  Cumhuriyet mah.Sadullahoğlu sok. Alanya/Antalya

 • Adres tarifi:

  (milli egemenlik stadı arkası)

 • Haritadaki Konumu

  Divalanya Recreation Center Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.