Arashan Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Arashan Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Arashan Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Arashan Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Arashan Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Arashan Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Arashan Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Arashan Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Arashan Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Arashan Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Arashan Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Arashan Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arashan Kır Düğünü düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Arashan Kır Düğünü Hakkında

Kır düğünleri en güzel davetlerden değil midir? Evliliğini duvarlar arasında, tavanlar altında değil de gökyüzünün şahitliğinde yapmak isteyen çiftlerimize hak veriyor, onları bahçemizde ağırlamak istiyoruz. Arashan Kır Düğünü Antalya düğünlerinin yıldızı ve kurulduğu günden beri düğün trendlerini takip eden bir işletme olarak yeniliğin adresi. Size ve misafirlerinize mutlu bir düğün yaşatmak için bekliyoruz.

Davet Alanları

Arashan Kır Düğünü’nde yemekli, yemeksiz veya kokteyl düzenindeki davetleriniz için yılın her ayı hizmet verebiliyoruz. 750 kişi kapasiteli açık alanımızda kır düğünü ruhuna uygun olarak ağaçlar arasında bir çim zeminde geniş bir alana yayılmış masalarımızla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Bunun yanında hava şartlarına uygun olarak tercih edebileceğiniz, 500 kişi ağırlayabildiğimiz ve ısıtma-soğutması sizi en rahat ettirecek şekilde yapılan kapalı alanımız da var.

Dekorasyon

Antalya kır düğünü mekanları arasında sektörü yakından takibi ve yenilikçiliğiyle öne çıkan Arashan, dekorasyondan da tam not alıyor. Kır düğünü ruhuna uygun olarak yuvarlak masalarla ve zarif beyaz Napolyon sandalyelerle donattığımız alanımızda düğününüzü güzelleştirecek çiçek düzenlemeleri, farklı renk alternatifleriyle masa ve sandalye giydirmeleri, özenle dekore edilmiş arka fonlar, rustik görünüm için hasır kumaşlar ile saman gibi dekorlar ve çok daha fazlası mevcut. Konsept için çiftimizle konuşuyor, onların isteğine göre bohem, vintage, modern gibi görünüşler yakalayabiliyoruz.

Hizmetler

Arashan Kır Düğünü davete hazırlık aşamasında sizin yanınızda olduğu gibi düğün sırasındaki eğlencenizi de unutmuyor. Profesyonel orkestramız kaliteli ekipman kullanarak size en iyi ses deneyimini yaşatıyor. Dilerseniz düğün öncesi size özel şarkı listesi oluşturuluyor. Bunun yanında isterseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasını mekanımıza getirebilirsiniz. Aynı şekilde düğün fotoğrafları için de anlaştığınız bir fotoğrafçıyla birlikte çalışmanız mümkün.

Yiyecek / İçecek

Arashan Kır Düğünü’nde gerçekleştirdiğiniz davetlere hızlı ve titiz personelimizin servisini yaptığı çeşitli ikramlarla eşlik ediyoruz. Kuru pasta tabağımızı en taze ve lezzetli ürünlerle hazırlıyoruz. Ardından tatlı veya meyve servisi yapıyor, masalardaki sohbetleri tatlandırıyoruz. Düğün pastanız şık sunumlarla masalara geliyor. Bunun yanında gece boyu sınırsız meşrubat servisi yapıyor, ikramlarımızı en güzel şekilde tamamlıyoruz.

Antalya’da ister kır düğünleriniz için ister kapalı alanda yapmak istediğiniz düğünleriniz için tercih ettiğinize memnun kalacağınız bir mekan arıyorsanız Arashan Kır Düğünü’ne davetlisiniz. Zarif dekorumuzun, seçkin lezzetlerimizin ve kaliteli hizmetimizin beklentilerinizi karşılayacağına eminiz. Düğününüzde sizinle birlikte olmamızı, davetinizin ayrıntılarını beraber planlamamızı isterseniz hemen şimdi yandaki formu doldurarak veya aşağıdaki Arashan Kır Düğünü iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.