Kır Düğünü Ankara

Özlem Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özlem Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Özlem Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Özlem Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Özlem Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Özlem Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Özlem Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Özlem Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özlem Tesisleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Özlem Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özlem Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Özlem Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özlem Tesisleri düğün dışında parti, baby shower, bayi toplantısı, kına, piknik, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özlem Tesisleri Hakkında

Doğanın ortasında bir tesisin içinde kır düğünü konsepti yaşamak istiyorsanız Beypazarı İnözü Vadisi Özlem Tesisleri tam size göre. Profesyonel bir ekiple en önemli günlerinizden biri olan düğününüze kaliteli bir organizasyon düzenliyoruz.

Ankara’da üstün hizmet kalitesiyle hizmet veren tesislerden biriyiz. Önemli günlerinizin değerinin ve öneminin farkındayız. Bu yüzden oldukça hassas davranıyoruz. Her detayı düşünerek hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir vadinin ortasında değişik bir atmosfer içinde düğün yapmak herkesin hayali. Size de bunu gerçekleştirme şansı veriyoruz.

Yemekli ya da yemeksiz olarak alternatiflerimiz var. Hangisini tercih ediyorsanız ona göre bir program hazırlıyoruz. Eğer yemekli olansa menü hazırlıyoruz birlikte. Hatta isterseniz davetiniz öncesi gelerek tadım yapabiliyorsunuz. Değişiklik yapma konusunda rahat olabilirsiniz. Sizin gününüz olduğu için oldukça esnek bir tarza sahibiz. Gönlünüzce eğlenmeniz, mutlu olmanız için gerekli ortamı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz sayesinde servisleriniz asla gecikmiyor ve misafirlerinize ilgi konusunda aklınızda herhangi bir şüphe olmasın. Hassas davranışımızı onlara da gösteriyoruz. Misafiriniz,
misafirimiz.

Düğün öncesi gelin damat odasında ilk heyecanınızı atabilme şansına sahipsiniz. Hatta dilerseniz arkadaşlarınızı çağırıp, fotoğraf karelerine harika anılar bırakabiliyorsunuz. Hem de ister istemez gergin olduğunuz için bu hissi atıyorsunuz.

Çeşitli renklerde giydirme seçenekleriyle köy düğünü atmosferinde ama kaliteli ve hijyenik bir hizmetin sunulduğu düğününüzden mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Bu memnun tavırlarınızda bizi oldukça mutlu ediyor. Ankara da kır düğünü kapsamında hizmet kalitemiz oldukça yüksek olduğu için pişman olacağınız bir organizasyon yaşamıyorsunuz.

Gelin, birlikte çalışalım. Bundan oldukça gurur duyarız. Yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hayalinizdeki kır düğünü temasını gerçekleştirebiliriz. Doğanın ortasında, bir vadinin içinde eşsiz bir düğün yaşamak isteyenleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Rüstempaşa Mahallesi, İnönü İnce Yol, Beypazarı/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Özlem Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.