Kır Düğünü Ankara

Beypazarı Saklı Bahçe

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beypazarı Saklı Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Beypazarı Saklı Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Beypazarı Saklı Bahçe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Beypazarı Saklı Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Beypazarı Saklı Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Beypazarı Saklı Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Beypazarı Saklı Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Beypazarı Saklı Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beypazarı Saklı Bahçe 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Beypazarı Saklı Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beypazarı Saklı Bahçe düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Beypazarı Saklı Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beypazarı Saklı Bahçe düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Beypazarı Saklı Bahçe Hakkında

Yemyeşil bir bahçede evlenmek istemez miydiniz?

Sizin de hayaliniz bir kır düğünü ise Saklı Bahçe Ankara adresimize bakmadan karar vermemenizi öneririz.

Uzun zamandır en mutlu günlerinizde bizi tercih ediyor oluşunuzun mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutlulukla rehavete kapılmıyor, her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Anadolu’nun göbeğine böylesine güzel bir bahçe… Bu keyifli alanı özel günleriniz için açmasaydık olmazdı değil mi? Biz de tam olarak böyle düşündük. Düğünden nişana, kınadan söze kadar tüm özel davetlerinizde yanınızda olmaya başladık.

Yalnızca davet alanının keyifli olması yetmiyor tabii. Bunun dışında içinde eğlenceyi sunabilmek ve kaliteli bir hizmet verebilmek gerekiyor. Bu noktalarda da kısa sürede kendimizi oldukça geliştirdik. Bizi tercih eden düğün sahiplerinin memnuniyetlerini asıl amacımız bildik. Onların isteklerine göre kendimizi şekillendirdik. Çünkü hayatları boyunca bir kere yaşayacakları özel bir gün… Riske atılamayacak kadar biricik olan bugünlerde uzman personellerimizle birlikte hizmet sunuyoruz. Hatta çeşitli noktalarda çiftlerimize danışmanlık hizmeti verdiğimizi söylememiz dahi mümkün.

İsteklerini iyi analiz eden bir organizasyon sorumlumuz bulunuyor. İsteklerini dinledikten sonra trendler hakkında da detaylı bilgilerimizi aktarıyoruz. Bu aşamada çoğu zaman gelin adaylarımız oldukça bilgili oluyorlar. Fakat organizasyon sorumlumuzun sektör tecrübesi olan bir kişi. Gelin adaylarımız bilmedikleri detaylar olduğunu da görebiliyorlar.

Bu doğrultuda düğün günü yapabileceklerimizi şekillendiriyoruz.

İlk olarak belirlediğimiz noktalar ise sabit oluyor. Misafir sayısı, yemekli mi yahut kokteyl mi olacağı, eğlence olarak canlı müzik mi yoksa DJ mi istendiği… Bunların belirlenmesinin ardından detaylara iniyoruz ve hayal ettiğiniz düğünü ortaya çıkarana kadar hummalı bir çalışma yürütüyoruz.
Siz de Saklı Bahçe Düğün Salonu Ankara olarak kır düğününüzde sunabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Beypazarı Yeşil Ağaç Mahallesi Gürağaç mevki no:76 06730 Beypazarı/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Beypazarı Saklı Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.