Kır Düğünü Ankara

Arven Palas & Terrace

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Arzu & Barış

Düğün Tarihi: 30.06.2017

Arven Teracce salonun ilk düğününü yapan çift olarak şunları söylemek isterim ilk defa geldiğimizde salon projesi vardı sadece yapılacak salon hakkında vermiş oldukları bilgilerle ve sunmus görsellerin birebir aynısı olacagı söznüne verdiler bizde yaklasımlarından ve hazır olan salonları birde daha... devam 

Arven Palas & Terrace Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Arven Palas & Terrace Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Arven Palas & Terrace Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Arven Palas & Terrace Sıkça Sorulan Sorular

Arven Palas & Terrace düğün fiyatları ne kadar?

Arven Palas & Terrace düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Arven Palas & Terrace düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Arven Palas & Terrace kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Arven Palas & Terrace 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

750-1.000

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Arven Palas & Terrace Hakkında

Açık hava düğünü yapmak isteyen Ankaralı çiftlere 2016’dan beri faaliyet gösteren Arven Palas & Terrace’ı önerebiliriz. Şehir manzarası sunan davet alanımızda misafirlerinizi yemek servisiyle karşılayabilirsiniz. Bununla beraber sahip olduğumuz otopark alanı ve geniş kapasitemiz de çiftlerin dikkatini çekiyor. Deneyimli ekibiyle Etimesgut’ta hizmet veren Arven Palas Eryaman’da hem açık hem de kapalı alan seçeneklerimiz bulunuyor.

Davet Alanları

Arven Palas & Terrace'ta davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz iki adet alanımız mevcut;
-Açılır kapanır tavanlı açık alanımızda çiftleri 400 ila 500 kişilik kapasitemizle misafir ediyoruz. Davet alanımız kolonsuz mimarisiyle de öne çıkıyor.
-Kapalı alanımızdaysa düğün konseptine bağlı olarak 400 ila 750 kişili kapasitemiz bulunuyor.

Dekorasyon

-Açık davet alanımızın dekorasyonunda siyah, koyu gri ve beyazdan yararlandık. Modern ve şık bir görünüşe sahip olan davet alanımızda yuvarlak masalar ve siyah napolyon sandalyeler kullanmayı tercih ediyoruz. Masalarımızı da siyah vazolar ve çiçeklerle süslüyoruz. Görkemli avizelerimiz ve duvarda kullandığımız ayna detayları da salonumuzun öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Ayrıca tuğla duvarlarımız da salonumuza otantik bir görünüm katıyor.
-Kapalı davet alanında beyaz kullanıyoruz. Salonumuzu kafes dekorlarıyla süslenmiş avizelerin yardımıyla aydınlatıyoruz. Aynı zamanda spot ışıklandırmalarımız da bulunuyor. Bu salonda yuvarlak masalardan ve beyaz sandalyelerden yararlanıyoruz. Masaları 4 kollu, kristal detaylı şamdanlarla dekore ediyoruz. Çiftimiz salona çift merdivenlerimizi kullanarak şık bir giriş yapabilir. Gelin yolunu da ayaklı kafes dekorlarıyla süslüyoruz.

Hizmetler

Arven Palas Ankara’da çiftleri organizasyon sorumlumuzla karşılıyoruz. Çiftimiz arzu ederse dışarıdan getirecekleri bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirler. Yemekli düğünler için menü tadımı ve menüde değişiklik olanaklarını da sunuyoruz. Yemek servisini de biz gerçekleştiriyoruz. Mekanımızda ses sistemleri, ışık ve sahne de halihazırda bulunuyor. Canlı müzik ve DJ performansı alternatifleri de sizi bekliyor. 1.000 araçlık geniş otoparkımız da misafirlerinizin kullanımına açık.

Ankara’da kır düğünü tadında bir açık hava düğünü gerçekleştirmek için bizimle çalışabilirsiniz. Kolay ulaşılabilir konumumuz ve kapsamlı düğün paketimizle en özel gününüze ev sahipliği yapmaya hazırız. Arven Palas Düğün Salonu Eryaman ekibine ulaşmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfada görebileceğiniz telefon numarasını çevirerek de ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Altay Mah. Orhan Bey Cad. No:1/120 Optimum Karşısı-Atayıldız Plaza) Eryaman/Ankara

 • Adres tarifi:

  ayaş yolu optimum outlet karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Arven Palas & Terrace Yol Haritası

Arven Palas & Terrace Düğün Yorumları (1)

Arzu & Barış

Düğün Tarihi: 30.06.2017

Arven Teracce salonun ilk düğününü yapan çift olarak şunları söylemek isterim ilk defa geldiğimizde salon projesi vardı sadece yapılacak salon hakkında vermiş oldukları bilgilerle ve sunmus görsellerin birebir aynısı olacagı söznüne verdiler bizde yaklasımlarından ve hazır olan salonları birde daha... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.