Nasip Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nasip Kına Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500 TL'den az

  • Aksesuar Kiralama

Nasip Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Nasip Kına Organizasyon Hakkında

Dillere destan bir kına gecesi için ihtiyacınız olan her şeyi, geniş ürün yelpazemiz sayesinde bizden temin edebilirsiniz. Kına gecemizi yapacağınız mekânın süslenmesinden tutun da misafirlerinize hediye edeceğiniz kınalara kadar bütün ayrıntıları sizin yerinize biz düşünüyor, profesyonel ekibimizle güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Nasip Kına Organizasyon Yalova olarak, çiftlerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Bu yüzden organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için ne istediğinizi nasıl bir konsept hayal ettiğini soruyoruz. Beklentileriniz doğrultusunda uygun planlamalar yaparak kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Peki hangi hizmetleri veriyoruz?

Kendinizi adeta bir sultan gibi hissedeceğiniz kına tahtı, farklı renk seçeneklerimizden dilediğinizi seçebileceğiniz cibinlik ve minderleri, davetlilerinize güzel bir karşılama olacak gelinin isminin yazılı olduğu ‘’hoş geldiniz’’ panosu, kına gecenizin başından sonuna kadar ki bütün süreçlerin yönetimi.

Bu hizmetlerimize ek olarak: Gelinin yakın arkadaş grubu için kaftan, davetlilerin karşılanması esnasında gül suyu ve lokum ikramı, davul eşliğinde hazırlanan dans koreografisi ve nedimeler eşliğinde gelinin sahneye çıkarılması, gelinin kaftanıyla uyumlu yüz örtüsü, damat bey kına törenine katılacaksa onun için omuz örtüsü, misafirlerinize hediye edeceğiniz kuru kına ve gelin hanım için yaş kına, davetliler için sınırlı sayıda el mumları, halay mendilleri gibi ihtiyaçlarınızı da karşılamaktan memnuniyet duyacağız.

Kına gecenizi kusursuz yapmak için elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getiriyoruz. Tekrarı mümkün olmayan en anlamlı, en değerli gününüzde sizlerin de yanınızda olup tüm arzularınızı profesyonel dokunuşlarla gerçeğe dönüştürmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Yalova kına malzemeleri ihtiyaçlarınıza sunduğumuz alternatif fikirlerimizle sizleri bekliyoruz.

Kendinizi değerli ve özel hissedeceğiniz olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.