Hoşseda Organizasyon
  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hoşseda Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Hoşseda Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hoşseda Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hoşseda Organizasyon Hakkında

Organizasyonlar insanların hayatındaki en önemli anlarda devreye giren bir iş kolu. Çiftler düğünlerini, kına gecelerini ve nişanlarını en iyi şekilde organize etmek için uğraşıyor. Siz de güzel anlarınızı hoş atmosferlerle taçlandırmak istiyorsanız Hoşseda Organizasyon olarak size hizmet vermeye hazırız.

Biz paradan ziyade insanların zevklerini önemsiyoruz. Size unutulmaz zamanlar yaşatmak en büyük isteğimiz. Tüm güzel anlarınızı canlandırmak için sizin yerinize uzun bir mesai harcıyoruz. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz. Organizasyonlarımızı proje haline getiriyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Bize güvenebilir, en mutlu anlarınızı emanet edebilirsiniz.

Samsun kına organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. Muhteşem bir kına gecesi yaşamanızı sağlıyoruz. Önce sizinle bir araya geliyor ve bizden neler beklediğinizi öğreniyoruz. Daha sonra yaptığımız çalışmalardan örnekler sunuyoruz. Eğer aklınızda bir konsept varsa bize anlatabilirsiniz. Hiç fikriniz yoksa sizi tarzınıza uygun şekilde yönlendirebiliriz. İşimizi severek yapıyoruz. Doğal olarak bu da çalışmalarımıza yansıyor. Sizinle iletişimimiz hep yüksek. Çalışmalarımızı dikkatle beğeninize sunuyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgileniyoruz.

Bir kına gecesinde olmasını istediğiniz her şey bünyemizde var. Kına tahtları, organze tüller, kına yakma merasimi esnasında gerekli olanlar, komik el pankartları, örtüler, ikram dağıtma sepetleri, volkan ve konfeti gibi daha pek çok detayı size sunuyoruz. Önceliğimiz hep mutlu olmanız. Bugüne kadar bizden hizmet alan tüm çiftleri memnun etmeyi başardık. İnanıyoruz ki sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve mutlu olmanızı sağlayacağız.

Bizimle en kısa zamanda iletişime geçmek ve daha detaylı bilgiler edinmek için sayfada bulunan firma irtibat kanallarımızı kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    fatih mahallesi özbek sokak no:3

  • Haritadaki Konumu

    Hoşseda Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.