Evren Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Evren Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    3.000-4.000 TL

  • Aksesuar Kiralama

Evren Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Evren Organizasyon Hakkında

En özel günlerinizden biri olan kına gecesi organizasyonunuza profesyonel olan ekibimizle hazırlanabilirsiniz. Size Kastamonu başta olmak üzere Samsun ve yakın illerde hizmet veriyoruz. Kına geceniz için gerekli tüm aksesuarları, süslemeyi, dilediğiniz müziği ve kına ekibini size sağlıyoruz. Dilerseniz aksesuar kiralama olanağımız da var. Düğünden önceki son bekar günlerinizde geçirdiğiniz gecelerden biri olan bu gecede davul show ile de eğlenmenizi sağlıyoruz. Kına tahtınızı istediğiniz şekilde süslüyoruz ve böylece geleceğe bırakacağınız, sevdiklerinizle ve nedimelerinizle çektireceğiniz fotoğraflar için zarif bir köşeye sahip olabilirsiniz.
Ortada sizin olduğunuz ve çevrenizde dansçıların olduğu ellerinizde yelpaze olan bir kare hayal edin. En özel hissettiğiniz anlardan biri olacağı muhakkak. İçinde rahat hissedeceğiniz ve dans ederken sizi engellemeyen bindallı ve kaftanlara bizimle sahip olabilirsiniz. Geleceğe dair gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için sevdiklerinizle beraber dilek feneri uçurmak isterseniz size bu imkânı da sağlıyoruz.
İstediğiniz kına organizasyonunu yapmak için bizimle ne kadar önce iletişime geçmelisiniz?
En geç 3 hafta önceden iletişime geçerseniz istediğiniz aksesuarları, kına törenini bize anlatarak ya da tecrübelerimiz sayesinde bizden öneri alarak dilediğiniz şekilde organizasyonunuzu düzenleyebiliriz ve takibini yapabiliriz. Güler yüzlü ekibimiz ile rahat bir organizasyon ve sorunsuz bir gece geçirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz şehre göre ücret kriterimiz değişiyor. Hayal ettiğiniz bir kına organizasyonu, istediğiniz bir ayrıntı varsa ve bize sormak istediğiniz bir konu varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.