Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Manisa

Tutku Kaftan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Tutku Kaftan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Tutku Kaftan Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tutku Kaftan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tutku Kaftan Organizasyon Hakkında

Manisa’nın en seçkin ve bölgesinde tercih edilen firmalarından biri olan Tutku Kaftan Organizasyon ekibi olarak hizmet hayatına 2007 yılında atılmış bulunuyoruz. Uzun zamandır çok sayıda gelin adayının kına gecesinde ona eşlik ederek tatlı heyecanlarına ortak olmaktan gurur duyuyoruz. İşimizi aşkla yapıyor ve daha çok gelin adayına yoldaşlık etmek için sabırsızlanıyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için profesyonel ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Bize isteklerinizden bahsedin biz de onları gerçeğe dönüştürerek yaşamanıza yardımcı olalım. Bindallı, kaftan, semazen, zenne, oryantal, gelin hamamı, kına törenine eşlik eden kın müziği, kına tepsisi, davul şov ve kına mekânı süslemeleri ile kına gecenizi eğlence dolu bir atmosfere dönüştürüyoruz. Sağlamış olduğumuz aksesuar kiralama hizmetiyle de sizi çok farklı parçaları farklı yerlerde aramak ya da satın alarak büyük paralar ödemek durumunda kalmaktan kurtarmış oluyoruz. Masal gibi bir kına merasimi yaşamak, herkesin hayranlığını kazanmak ve sonrasında başkalarına da tavsiye edebileceğiniz kadar memnun kalmak için Tutku Kaftan’ı tercih etmenizin doğru bir tercih olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz. Kına gecenizin başından sonuna kadar deyim yerindeyse gözü kapalı şekilde güveneceğiniz bir ekiple harika bir etkinliğin içerisinde bulunacağınıza ve kendinizi sultanlar gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Gelenekselliğin modernlikle bir araya geldiği içinize sinen bir davetin sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Peki bunun için ne yapmalısınız? Tutku Kaftan Organizasyon’un sağladığı hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan bilgi formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres:

    1. Anafartalar Mah. Gaziosmanpaşa Cad. Havuzlu Çarşı Pasajı Manisa / Şehzadeler

  • Haritadaki Konumu

    Tutku Kaftan Organizasyon Yol Haritası

Tutku Kaftan Organizasyon Yorumları (6)

Nilay & Mert

Düğün Tarihi: 03.11.2018

Herşey çok güzeldi çok memnun kaldık , masal gibi bir organizasyondu. Herkese öneriyorum... Çok teşekkürler

Ayşe & Ahmet

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Herşey için çok teşekkür ederim , çok güzel bir organizasyondu... masal gibi bir gündü

Kumsal & Çağan

Düğün Tarihi: 11.08.2018

Tutku kaftan ekibine çok minnettarız iyi ki sizi seçtim , en mutlu günümüzde yanımızda oldunuz Selendi ilçemize bir ilki yaşattınız.

Zeynep & Sadık

Düğün Tarihi: 05.08.2018

Öncelikle Tutku kaftan da çalışan herkese çok teşekkür ederim ilgi alaka ve kaftanlar muhteşem herkese şiddetle tavsiye ediyorum manisa ya yakışır bir firma

Selin & Eren

Düğün Tarihi: 07.07.2018

Feyyaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim herşey istediğim gibiydi eksiksizdi ... gözüm kapalı tavsiye ederim :)

Çağla & Turgut

Düğün Tarihi: 02.12.2017

Tutku kaftana çok teşekkür ederim herşey istediğim gibiydi çok güzel bir gün yaşadık , teşekkürler:))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.