• Min. Fiyat
  10.000-20.000 TL

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

Şelale Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Şelale Kına Organizasyonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şelale Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Şelale Kına Organizasyonu Hakkında

Şelale Kına Organizasyonu, 2016 yılında kurulan bir organizasyon firması. Bu deneyimli Manisa kına organizasyon firması, her çift için özel tasarım ve butik hizmetler sunarak öne çıkmakta. Günlük en fazla 2 organizasyon kabul eden Şelale Kına, çiftlerin taleplerini ve etkinliğinin tüm sürecini uzun ve detaylı bir şekilde planlamakta. Karşılaşılabilecek heihtimale karşı tedbiri elden bırakmayan firma, profesyonel yaklaşımı ve özenli hizmetleri ile çiftlerin özel günlerini unutulmaz kılmakta.

Deneyim

Şelale, senkronize bir ekip yönetimi anlayışını benimseyerek diğer firmalardan farkını ortaya koyuyor. Organizasyon firması, ekip içi iletişimi ve iş birliğini en üst düzeye çıkarmaya büyük önem veriyor. Her bir ekip üyesi, etkili bir şekilde koordine olup eşgüdümlü bir çalışma ortaya koymak için bir araya geliyor. Bu profesyonel yaklaşımları, organizasyon süreçlerini daha verimli hale getiriyor ve çiftlere daha kusursuz bir hizmet sunulmasını sağlıyor. İşletme, senkronize ekip yönetimiyle müşteri memnuniyetini arttırarak sektördeki güçlü konumunu koruyor.

Hizmetler

Firma, gelin ve damadın anlamlı günlerini daha da anlamlı kılmak için geniş bir hizmet ağı oluşturuyor. Bu kapsamlı hizmetler arasında bindallı ve kaftan seçenekleri, davul sovlarıı, dilek feneri gösterileri, gelin hamamı organizasyonları, Hint kınası uygulamaları, özel kına ekipleri, atmosferi tamamlayan kına mumları, özel kına müziği seçenekleri, göz alıcı kına süslemeleri, özenle seçilmiş kına takımları, zarif kına tepsileri, duygusal kına törenleri, geleneksel semazen gösterileri ve enerjik zenne ve oryantal dansları yer alıyor.

Dekorasyon

Manisa organizasyon şirketlerinden Şelale Kına Organizasyonu, etkinliklerinize özel ve özenle düzenlenmiş bir atmosfer sağlamak için geniş bir ekipman ve dekorasyon yelpazesi kullanıyor. Masa ve sandalye teminiyle birlikte etkinlik mekanınızı kişiselleştirmek için farklı masa ve sandalye seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Özel konsept çalışmaları ile etkinliğinize özgü bir tema oluşturuyor ve kına tahtı ile etkinliğinize zarafet katıyor.

Ayrıca, kına arka takı ve zemin kaplama gibi detaylar da etkinliğinizin ambiyansını güçlendirecek unsurlar arasında yer alıyor.Şelale Kına Organizasyonu, çeşitli canlı ve yapay çiçek türlerini kullanarak etkinliğinize doğal bir güzellik katmayı amaçlıyor. Masa üzerinde şamdan, supla ve mumluk gibi detaylarla da masa süslemelerini zenginleştirerek romantik bir atmosfer oluşturuyor.

Ek hizmetler

Söz, nişan organizasyonlarından başlayarak, kına gecelerine, sünnet düğünlerine, nikah törenlerine ve açılışlara kadar birçok farklı etkinlik türünde hizmet vermekte Firmanın uzmanlık alanları arasında kokteyl düzenlemeleri de bulunmakta.Lokasyon çözümleri, catering hizmetleri, profesyonel fotoğrafçılık, orkestra düzenlemeleri gibi detaylar da organizasyonların türlerine uygun olarak sağlanmakta.Misafirlerin beklentilerini karşılamak için düzenlenen bu etkinliklerdeki tüm hizmetlerde yüksek kalite ve özen ön planda.

Şelale Kına Organizasyonu, müşterilerine unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için erken rezervasyon fırsatları sağlıyor. Bu sayede çiftler, özel günlerini daha ekonomik bir şekilde planlama imkanına sahip olabiliyor. Şelale Kına Organizasyonu, etkinlik planlamasında her aşamayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek, mükemmeliyetçi bir organizasyon anlayışını benimsiyor.Sizler de Manisa kına organizasyon fiyatları için firmamızın verdiği fiyat teklifini öğrenmeyi dilerseniz iletişim numaramızdan ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 09 61

 • Adres:

  75.Yıl Mah. Mehmet Akif Ersoy Cd. 73/A Manisa/Yunusemre

 • Haritadaki Konumu

  Şelale Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.