Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Zts Tasarım & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Zts Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Zts Tasarım & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zts Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Zts Tasarım & Organizasyon Hakkında

Kına geceleri yüzyıllardır devam ettirilen şüphesiz ki en anlamlı geleneklerimizden biridir. Biz Zts Tasarım Organizasyon olarak böylesine anlamlı olan kına gecenize yakışır bir davete imza atmanız için hizmetinizdeyiz. Dilerseniz şimdi kendimizden ve size sunacağımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Yenilikçi bir bakış açısına sahip dinamik bir ekiple kına gecenizi organize ediyoruz. Özenli çalışmalarımız ve iş disiplinimiz sayesinde başarı basamaklarını kısa bir sürede tırmanarak sektörümüzün önemli isimlerinden biri haline geldik. Yenilikçi bakış açımızla geleneksel değerlerimizi doğru bir şekilde harmanlayarak sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. İşimize duyduğumuz tutkuyla da çeşitli eğitimler alarak ve seminerlere katılarak da kendimizi devamlı bir adım ileri taşıyoruz. Son trendleri yakından takip ederek dilediğiniz son moda organizasyon çeşitlerini size sunuyoruz.

Kına geceniz için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizinle belli görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmelerde sizin kına gecenize dair tüm hayallerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından bu hayallerinizin ötesine geçmek için hazırlıklara başlıyoruz. Yaptığımız bu görüşmelerde kına geceniz için istediğiniz konsepti de belirliyoruz. Roman tarzındaki rengarenk kına gecelerinden, Hint tarzındaki kına gecelerine kadar dilediğiniz her konseptte kına gecenizi hazırlayabiliyoruz. Profesyonel iş ortaklarımız sayesinde de kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla temin edebiliyoruz.

Dinamik ve güler yüzlü kına ekibimizle kına gecenizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için her ihtiyacınızda yanınızda oluyoruz. Davet alanınıza kına ekibimizle gösterişli bir giriş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz kına gecenizin devamında da kına ekibimizle gerçekleştireceğiniz çeşitli dans gösteriyle de davetlilerinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz.

Siz de her detayıyla sizin için özenle hazırlanmış kına gecenizde sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Zts Tasarım & Organizasyon Kocaeli kına organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bekirdere Mahallesi Başaran Sokak No: 21/A İzmit/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.