Zeynepce Organizasyon

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Zeynepce Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Zeynepce Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zeynepce Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Zeynepce Organizasyon Hakkında

Düğünde önce sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak içi kına geceleri, harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Biz de Kocaeli kına organizasyon firmaları arasında, Zeynepçe Organizasyon ailesi olarak siz değerli misafirlerimize, unutulmayacak bir kına gecesi imkanı sunuyoruz!

Kına gecenizi tam da hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Fakat bunun için, yeterince zamanınız ve deneyiminiz olmadığını mı düşünüyorsunuz? O halde işi bir bilene bırakın ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarın! Siz normal hayatınıza devam ederken biz de bir yandan, sizin için muhteşem bir kına gecesi organize edelim!

Bu özel geceniz için ilk olarak, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir gece düzenlemek istediğinizi ve hayalinizde neyin olduğunu öğreniyoruz. Bunu gerçeğe dönüştürmek için de elimizden geleni yapıyoruz. O gün geldiğinde, kına gecenizi düzenleyeceğimiz mekana erkenden giderek, hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri yerleştirdikten sonra, masaların üzerini, gecenin atmosferine uyacak renkte örtüler ve aksesuarlarla süslüyoruz. Dilerseniz, sandalyeleri de örtülerle kaplayabiliriz. Ardından, gece boyu sınırsız eğlencenin hız kesmemesi için son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Size özel seçtiğimiz hareketli şarkılarla birlikte, misafirlerinizle birlikte doyasıya eğleneceksiniz! Son olarak, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu da girişe yerleştiriyoruz ve hazırlıklarımız tamamlanıyor.

Konuklarınız geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Sonrasında, nedimelerimizle birlikte uyumlu bir dans gösterisi eşliğinde sizi de misafirlerinizin arasına alıyoruz ve muhteşem geceniz, tüm hızıyla devam ediyor.

Kına geceniz sona erdiğinde, misafirlerinize ikram ettiğimiz kuru kına ve küçük hediyelerle birlikte, bu özel geceden minik hatıralar bırakmış oluyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kına gecenizi bize emanet etmek isterseniz; kına organizasyon fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.