Vildan Sertoğlu Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Vildan Sertoğlu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Vildan Sertoğlu Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vildan Sertoğlu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Vildan Sertoğlu Organizasyon Hakkında

Yenilikçi vizyonumuz ile sizin isteklerinizi harmanlıyoruz. Muhteşem bir kına eğlencesi yaşamanız için gereken tüm hazırlıkları yapıyoruz. Vildan Sertoğlu Organizasyon ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sizin gibi değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz. Belki de sıradaki şanslı çiftimiz sizsiniz…

Hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Profesyonel kadromuzla beklentilerinizi eksiksiz yerine getiriyoruz. Hepsi kendi alanında son derece başarılı kişilerle birlikte çalışıyoruz. Partner firmalarımız ile birlikte organizasyonunuzun her aşamasını sizin için özenle düşünüyoruz. Her şeyi kusursuz bir kına eğlencesine sahip olmanız için yapıyoruz. Büyülü bir gece düşlüyorsanız, doğru yerdesiniz. Size düşlerinize adım adım ulaşmayı vaat ediyoruz.

Sektördeki en son yenilikleri sizin yerinize araştırıyoruz. Kaliteli hizmet politikamızdan bir an bile olsun taviz vermeden yürüttüğümüz çalışmalarımız ile beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyoruz. Size hak ettiğiniz organizasyonu yaşatıyoruz. Mutlu olmanızı hedefliyoruz. Yıldızı siz olduğunuz tüm davetlerde hiçbir olumsuzluğa izin vermiyor ve her şeyin gönlünüzce olmasını sağlıyoruz.

İzmit kına gecesi organizasyon firmaları arasında çalışmalarımızla öne çıkıyoruz. Her zaman kaliteli aksesuarlar ve ekipmanlar kullanıyoruz. Vildan Sertoğlu Organizasyon olarak tamamen sizden gelen talepler doğrultusunda çalışıyoruz. Siz ne isterseniz o oluyor. Kişiye özel konseptler planlıyoruz. Kına ve düğün organizasyonları başta olmak üzere pek çok parti, söz ve nişan etkinliği, doğum günü kutlaması, kokteyl, açılış ve benzeri organizasyonlarda faaliyet gösteriyoruz. Bize dilediğiniz etkinlik için ulaşabilirsiniz. Sizin ve o geceye şahitlik eden tüm davetlilerinizin hafızalarından silinmeyecek bir kutlama yaşatmaya biz hazırız. Ya siz?

Kampanyalarımızın tümünden haberdar olmak ve bize kolayca ulaşmak için sayfada bulunan irtibat kanallarımızı kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Körfez Mahallesi Cömertler Sokak Özmesan Sitesi No:3 İç Kapı No:7 Başiskele/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vildan Sertoğlu Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.