Türkan Organizasyon

E-posta Gönder

Türkan Organizasyon
  • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Türkan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Türkan Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Türkan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Türkan Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinizle beraber doyasıya eğleneceğiniz kusursuz bir kına gecesine hazır olun! Çünkü Türkan Gebze Kına Organizasyon profesyonel ve dinamik ekibiyle bu özel gecenizi unutulmaz kılmak için hizmetinizde.

Kına geceleri yüzyıllardır sürdürülen şüphesiz ki en anlamlı geleneklerimizden biridir. Böylesine özel bir güne de her detayıyla özel kutlama yakışır. Biz Türkan Organizasyon olarak gerek zevk sahibi bakış açımızla gerek tüm ihtiyaçlarınızı temin edeceğimiz profesyonel iş ortaklarımızla bu özel gününüzü layıkıyla kutlamanız için kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Siz yaşadığınız bu çok özel günlerin tadını çıkarırken, sizi hiç yormadan eşsiz bir davete imza atmanızı sağlıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizinle yaptığımız ön görüşmede sizin kına gecenize dair tüm isteklerinizi, beklentilerinizi ve zevklerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarımız boyunca her detayı sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda hazırlıyoruz. Hazırlıklarımız boyunca attığımız her adımda sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek kına gecenizde hiçbir beklenmedik sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz. Kına gecenizde mutluluğunuza dinamik kına gecesi ekibimizle de ortak oluyor, kına gecenizin kusursuz bir şekilde akması için her ihtiyacınızı tam olarak karşılıyoruz.

Kına gecenizi sizinle beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda hazırlıyoruz. Her tarzdaki müstakbel gelini mutlu edecek konsept seçeneklerimiz bulunuyor. Davet alanınızın güzelliğini tamamlayacak, kına tahtı bölümünüzü de minderlerinden tüllerine kadar bu konsept doğrultusunda hazırlıyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı elbette ki sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlardır. Davet alanınıza öncelikle kına ekibinizle yapacağınız görkemli bir dans gösterisiyle giriş yapıyorsunuz. Kına gecenizin devamında dans ekibinin gösterileri ve davul şovlarla da tempoyu iyiden iyiye arttırıyoruz.

Siz de bol eğlenceli unutulmaz bir kına gecesine imzanızı atmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Türkan Organizasyon Kocaeli kına organizasyon fiyatlarını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.