Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Siyah Beyaz Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Siyah Beyaz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Siyah Beyaz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Siyah Beyaz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Siyah Beyaz Organizasyon Hakkında

Beklentilerinizin üzerinde bir hizmet almak ve unutulmaz bir kına gecesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız Siyah Beyaz Organizasyon İzmit’te sizinle tanışmayı bekliyoruz. Profesyonel ekibimiz, kullandığımız kaliteli aksesuarlarımızla göz kamaştıran konseptler oluşturuyor ve eğlenceli davetler vermenize yardımcı oluyoruz.

İşinde uzman, deneyimli ve profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size yardımcı oluyor, beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kına merasimleri uzun zamandır şölen havasında kutlanılan eğlenceler olarak hayatımızda yer alıyor. Ekibimizle birlikte organizasyon sektöründe moda olan trendleri yakından takip ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda yer veriyoruz.

Kına töreniniz öncesi sizinle iletişime geçerek nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan ve sunduğumuz hizmet içeriklerimizden bahsederek kalitemiz hakkında detaylı bilgiler paylaşıyoruz. Kına gecenizin yapılacağı mekanı da inceleyerek hangi alanda ne tür aksesuarlar kullanabiliriz göz önünde bulunduruyoruz.

Kına gecelerinin en öncelikli detayı gösterişli kına tahtları oluyor. Firmamız bünyesinde bizim de farklı modele ve renklere sahip çok sayıda tahtımız bulunuyor. Kırmızı tüllerle kaplı, beyaz rengin sadeliğiyle göz kamaştıran, siyahın ihtişamıyla ön plana çıktığı ya da sevimli görünen pembe renklerle süslü tahtlarımız içerisinden zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tahtların etrafına mutlaka nedime minderleri, kına sehpası gibi detaylar konumlandırarak hoş bir kına köşesi yapıyoruz.

Kına eğlencenizde renkli dans gösterileri de bizim en vazgeçilmez çalışmalarımız arasında yer alıyor. Birbiriyle uyumlu giyinen nedime kızlarımızla gece boyunca dans pistinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Hediyelik, kına ya da ikram dağıtımlarınızı da nedimelerimiz yapıyor. Yer volkanı, konfetiler, atmosfere uygun kına müzikleriyle sevdiklerinizle birlikte keyif dolu bir gece yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de Kocaeli İzmir kına organizasyon firmaları içerisinde ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet sunacak bir firmayla çalışmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Karabaş Mah. Hafız Binbaşı Cad. No:20 İzmit/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.